Archiwum kategorii: zegarki

Jacques Reverso Tribute Gyrotourbillon Series Zegarek Tourbillon Z Bardzo Skomplikowanymi Funkcjami Do Interpretacji 85. Rocznicy Serii Zegarków Reverso

Jako wyjątkowa reprezentatywna praca nowej serii w 2016 roku, Jaeger-LeCoultre Reverso Tribute Seria Gyrotourbillon w kształcie piłki z serii tourbillon łączy doskonałą technologię zegarmistrzowską Jaeger-LeCoultre i rzadkie kunszt (MétierRare®). Ta seria zegarków ma szlachetny i elegancki zarys, a dwustronna tarcza doskonale pokazuje wyjątkowe kunsztowne zegarmistrzostwo Jaeger-LeCoultre, a jednocześnie jest wyposażony w niezwykły nowy mechaniczny mechanizm tourbillon kulowy Gyrotourbillon®. Zegarmistrzostwo ponad granicami. Dzięki w pełni wydrążonej tylnej tarczy kolekcjonerowie zegarków mogą zajrzeć do jego wykwintnej struktury wewnętrznej i doświadczyć nieskończonej ekscytacji i niespodzianek. Ten wyjątkowy zegarek platynowy jest ograniczony do 75 sztuk na całym świecie.

Widok z przodu zegarka Jaeger-LeCoultre Reverso Tribute Gyrotourbillon
   Aby zaprezentować entuzjastom zegarków wyjątkowy zegarek wyposażony w tourbillon piłkowy Gyrotourbillon®, zegarmistrz Jaeger-LeCoultre opanował swoje talenty i stworzył mechaniczny ruch o idealnych proporcjach. Ten nowy ruch z tourbillonem kulowym Gyrotourbillon® ma szerokość i grubość o 30% mniejszą niż poprzednie ruchy. Jest to niewątpliwie pionierskie osiągnięcie w zakresie tworzenia ruchów mechanicznych o niezwykłej złożoności. Zegarek Jaeger-LeCoultre Tribute Gyrotourbillon odziedziczył styl niezwykle złożonej serii zegarków Hybrid Mechanica, łącząc kunszt i wyjątkowy design, aby pokazać niezwykłe umiejętności i kreatywność warsztatu Jaeger-LeCoultre.

Widok z tyłu Jaeger-LeCoultre Reverso Tribute Gyrotourbillon

   Zegarek jest wyposażony w mechanizm mechanicznego zwijania ręcznego Jaeger-LeCoultre 179 opracowany niezależnie przez fabrykę zegarków i jest wyposażony w nowy tourbillon kulowy Gyrotourbillon®. Tourbillon działa poprzez zewnętrzną przekładnię, dzięki czemu użytkownik czuje się zawieszony w powietrzu, tworząc lekki i przyjemny spektakl. Dwie ramy dwuosiowego latającego tourbillona mają prostą konstrukcję, czas obrotu zewnętrznej i wewnętrznej ramy wynosi odpowiednio 1 minutę i 12,6 sekundy. Półkulista sprężyna mechanicznego ruchu jest ręcznie wykonywana przez warsztat Jaeger-LeCoultre i wymaga niezwykle precyzyjnych procesów technicznych, aby ukończyć to niezwykle trudne wyzwanie, które zaskakuje entuzjastów i koneserów, którzy rozumieją subtelności. Delikatna i wyjątkowa sprężyna włosów jest również symbolem mistrzowskiego kunsztu z balansem Gyrolab®, który w połączeniu z kultową paletą warsztatu Jaeger-LeCoultre. Jego nieokrągła konstrukcja sprytnie zmniejsza tarcie powietrzem Znaczący przełom w dokładności zegarka.
Rzadkie wyroby rzemieślnicze (MÉTIERS RARES®) Doskonale demonstrują podwójną strefę czasową DUO

 

   Zegarek Jaeger-LeCoultre Tribute Gyrotourbillon ma białą ziarnistą dekoracyjną okrągłą tarczę nad tarczą przednią i jest połączony z niebieskim stalowym wskaźnikiem w kształcie korony, który pokazuje klasyczne wykwintne i delikatne zegarmistrzostwo. O godzinie 11 jest elegancka funkcja wyświetlania w dzień iw nocy. Pierścień wyświetlacza w niższej skali działa synchronicznie z tourbillonem kulowym Gyrotourbillon®, a dzięki małej niebieskiej strzałce po lewej stronie pokazuje czas w wizualnej formie, jakiej nigdy wcześniej nie widziałem. Ręcznie wykonany wzór giloszowy na promieniowanie słoneczne na przedniej tarczy podkreśla wyjątkowe kunszt warsztatu Jaeger-LeCoultre, kontrastując ze wspaniałą dekoracją ramy.

   Odwracając klasyczne etui z klapką z serii Reverso, zegarek Tourbillon z serii Jaeger-LeCoultre Reverso Tribute Gyrotourbillon przynosi jeszcze więcej niespodzianek dla użytkownika. Tarcza z tyłu ukazuje piękno warsztatu Jaeger-LeCoultre w wyjątkowy sposób. Całkowicie szkieletowy ruch i ręcznie wykonany most rzemieślnika dodają nieskończonego uroku tarczy. Proces drążenia dąży do wykwintności, a tak delikatny ruch mechaniczny dodatkowo zwiększa trudność produkcji. Pozycja na godzinie drugiej jest wyposażona w 24-godzinną funkcję wyświetlania w dzień iw nocy, a tourbillon jest wyposażony w mały wyświetlacz z drugiej ręki. Wyświetlanie czasu w drugiej strefie czasowej i tourbillon kulowy Gyrotourbillon® są prezentowane w dobrze zorganizowanym ruchu szkieletu, co sprawia, że ​​użytkownik jest szczęśliwy.

   Odwracając obudowę, możesz również zobaczyć lekko wygiętą ramkę, która ułatwia dopasowanie zegarka do nadgarstka. Powierzchnia ramki ozdobiona jest wzorem giloszowym, a okrągła powierzchnia dolnego tourbillonu kulowego Gyrotourbillon® to wyjątkowy proces szlifowania, pokazujący wspaniały widok super skomplikowanych funkcji.

   Jaeger-LeCoultre świętuje 85. rocznicę serii zegarków Reverso dzięki temu genialnemu arcydziełu, interpretując klasykę za pomocą bardzo skomplikowanych funkcji. Legendarna seria zegarków Reverso jest kochana przez entuzjastów zegarków od czasu jej wprowadzenia w 1931 roku. Narodziny tego cennego limitowanego wydania otworzyły nowy rozdział w historii Reverso z innymi cudownymi rzeczami.

Markowy Zegarek Na Rękę Na Księżyc, Tysiące Mil Stąd, Zalecany Zegarek Blancpain Blancpain Moon Phase Family Mid-autumn Festival

Yinhan milczy, Yueming jest jak lustro. W rosnącym znaczeniu jesieni rok Święta Środka Jesieni i pełni księżyca są najlepsze. Od odpływu i odpływu pływów po zmiany w górach i morzu, zmiany faz księżyca wskazują na cudowną i poetycką zmianę czasu. Spośród tysięcy zegarków funkcja fazy księżyca jest najbardziej romantycznym wyrazem czasu.

   Święto Środka Jesieni charakteryzuje się „jasnością i kompletnością”, co odpowiednio odzwierciedla piękne życzenie „życia kompletnego i rodzinnego” w tradycyjnej kulturze. Yueying Yueque również po cichu pogodziła się z różnymi smutkami i radościami życia W ciągłym przepływie lat, w wiecznej reinkarnacji faz księżyca „Ying” i „Chong”, poznała prawdę czasu i życia. Zegarek na nadgarstku wykorzystuje bogatą funkcję fazy księżyca, aby uratować cień księżyca odbity w ogromnym oceanie czasu i powiedzieć nam sekret czasu w najdokładniejszym języku.

   Od czasu ożywienia zegarków fazy księżycowej w 1983 roku, Blancpain, założyciel klasycznych zegarków i wiodąca szwajcarska marka zegarków mechanicznych, opracował dużą i bogatą rodzinę zegarków fazy księżycowej. Wśród nich wiele zegarków z fazą księżyca pokazuje miłość i uczucie razem, interpretując brak księżyca. Pod jasnym księżycem on, jego krewni i krewni przycisnęli kolana i podnieśli okulary, aby zaprosić księżyc. W tym momencie delikatny zegarek na jego nadgarstku odbił się echem po niebie i księżycu, wskazówka delikatnie biła.

  W złotych latach przeznaczeniem jest Yin Qingyuan

  W 1983 roku, kiedy w studio Blancpain urodził się Calibre 6395, ta niesamowita praca z zyskiem i stratą księżyca, miesiącem, datą i dniem tygodnia zwróciła uwagę świata na dziedzinę mechanicznego zegarmistrzostwa, zmieniając w ten sposób cały świat. Historia zegarmistrzostwa. To był najtrudniejszy dzień w historii szwajcarskiej produkcji zegarków mechanicznych. Tanie zegarki kwarcowe gwałtownie wzrosły na rynku globalnym i zmniejszyły udział w rynku zegarków mechanicznych przy niskich kosztach produkcji. Jako najwyższy poziom technologii zegarmistrzowskiej, zegarki mechaniczne nie mogły konkurować z tą sytuacją i zostały pokonane w latach siedemdziesiątych.

   Po reinkarnacji w Yueyingyue zegarek z fazą księżyca stał się olśniewającą perłą na historycznym albumie Blancpaina. Ludzie nagle zdali sobie sprawę, że to nieustanne odkrywanie niezwykłej technologii, która utrzymuje Blancpain w wyjątkowej pozycji i będzie produkować zegarki. Technologia przesunęła się na kolejny poziom, tym samym prowadząc odrodzenie mechanicznego zegarmistrzostwa. Unikalne dłonie w kształcie wierzby, wykwintne rzymskie skale czasowe i wyraziste dyski z fazą księżyca harmonijnie współistnieją i rejestrują klasyczne pokolenia. Na każdym zegarku z fazą księżyca widnieje upór i wiara Blancpaina w czasie.

   W 2014 roku rodzina faz księżycowych Blancpain powitała dwóch nowych członków: pierwszy zegarek z fazą księżycową z serii Blancpain Blancpain Villeret Carrousel i zegarek z fazą księżycową z serii Blancpain Blancpain Villeret z wiecznym kalendarzem.

   Pierwszy zegarek z fazą księżycową Carrousel z serii Blancpain Villeret pojawił się w tym roku w Baselworld. Na tarczy czystego i niskoprofilowego dużego szkliwa ognistego precyzyjny obrót karuzeli oraz piękna para gwiazd i księżyców uzupełniają się, a sama zabawa jest oczywista. Wyposażony w Cal.225L, nowy mechanizm samozwijający się wprowadzony w tym roku, nałoży on na siebie dwie złożone funkcje Carrousela, który zamierza zmniejszyć wpływ grawitacji na ruch tego ruchu, oraz wyświetlacz fazy księżyca, który prowadzi do ożywienia mechanicznego zegarmistrzostwa. Nowy mechanizm Cal.225L ma stabilną wydajność i składa się łącznie z 281 części, z czego 61 części jest przeznaczonych dla instytucji Carrousel. Ponadto ruch jest również wyposażony w silikonową sprężynę włosową, która ma rezerwę mocy do pięciu dni. Ta nowa praca uzupełnia ogromną rodzinę faz księżycowych Blancpain.

  Dla kontrastu, księżycowa seria Blancpain Villeret wyświetla księżycową tarczę na wiecznym zegarku, ale także pokazuje nieco inaczej. Na białej tarczy, również wystrzeliwanej z procesu wielkiej emalii ogniowej, trzy tarcze wiecznego kalendarza są ustawione odpowiednio na godzinie 12, godzinie 3 i godzinie 9. Piękno równowagi i harmonii.

  Oprócz nowej pracy, pełny kalendarz księżycowy i półpolowy zegarek z serii Blancpain Villeret jest również całkiem stylowy. Ten zegarek łączy w sobie istotę designu marki z lat 80. i interpretuje połączenie klasyki z nowoczesnością i klasycznym stylem. Wraz z odnowieniem kalendarza faza księżyca stała się unikalną umiejętnością cenioną przez Blancpain, a jej elegancki wygląd jest również poszukiwany przez wielu fanów zegarków.

  Koperta tego różowozłotego zegarka pół-myśliwskiego jest również wyposażona w niezawodny system regulacji kalendarza i fazy księżycowej oraz oryginalny ukryty system regulacji Blancpain. Opatentowane urządzenie regulacyjne znajduje się pod występami, dzięki czemu zegarek jest prostszy i odświeża po obu stronach. Jednocześnie użytkownik nie potrzebuje profesjonalnych narzędzi i musi jedynie delikatnie dotknąć opuszki palca, aby zakończyć proces regulacji. Taki opatentowany projekt i zastosowanie pokazuje, że Blancpain jest wyjątkowo zaniepokojony funkcjonalnością i wygodą zegarka.

  Jasny księżyc między twoimi nadgarstkami

  „Jeśli jest tak długa noc, ludzkie uczucia mogą nie pożegnać się.” Akacja zostanie zesłana tysiąc mil stąd, to nie tylko wieczna chwała czasu i przestrzeni, ale także piękna nadzieja na spotkanie i spełnienie. Niezależnie od tego, czy jesteś w rodzinnym mieście, czy wędrujesz w obcym kraju, nadchodzi Święto Środka Jesieni. Patrząc na ten sam księżyc, wydaje się, że minęłaś barierę czasu i przestrzeni i spędziłeś najlepszy czas z najbliższymi. W momencie opiekania się księżycem wystarczy zrównać się z jadeitowym talerzem na nocnym niebie, to damski zegarek z ekscentryczną datą wsteczną w stylu księżyca Blancpain.

   Ten zegarek jest jak lśniący księżyc, jasna twarz księżyca odzwierciedla echo klejnotów i gwiazd, a potężny ruch przeskakuje za diamentem. Ten zegarek ma funkcję zysków i strat w fazie księżyca oraz funkcję wyświetlania daty wstecz, wykorzystując obudowę z czerwonego złota 5N lub pozłacanego białego złota, zestaw ramek z 40 wspaniałymi diamentami. Tarcza wykonana jest z czterech różnych masy perłowej, prezentując delikatny i elegancki styl. Przekrój macicy perłowej jest albo biały i olśniewający, albo fluorescencja jest jasna. Kawałki są splecione i przeplatane ze sobą, jak gdyby jasny księżyc świeci na niebieskim niebie. Czubek dłoni w kształcie niebieskiej stali w kształcie węża z datownikiem ozdobiony jest jasnym godłem gwiazdy, a korona jest również ozdobiona pięknym diamentem.

   Samokręcający się mechanizm Cal.2650RL, który wskakuje do wnętrza tego zegarka, składa się z 302 części z 32 klejnotami. Jest to ekscentryczny zegar czasu o godzinie 6, księżycowy zegar o godzinie 12 i Centralny wskaźnik daty wstecznej zapewnia moc z 65-godzinną rezerwą mocy. Ponadto, poprzez szafirowy tył, wyraźnie widać automatyczny rotor w kształcie kwiatu pięciu płatków. Zegarek jest połączony z białym paskiem, aby uzupełnić elegancki, lekki i delikatny styl.

   To kolejny rok Festiwalu Środkowej Jesieni. Piękna sceneria „ale z Qinghui w tej chwili” przypomina wizję zjednoczenia i spełnienia. A zegarek na nadgarstku, w ciągu minut i sekund, wiernie rejestrował lata zysków i strat. Weź zegarek jako urządzenie, weź długi prezent z fazy księżyca w długiej rzece czasu, pchnij kolana krewnymi i krewnymi, podnieś szklankę, aby zaprosić księżyc, a sprzęgło będzie czyste i radosne. Niezależnie od odległości i horyzontu, nadgarstek Hao roi się od jasnego księżyca, a tysiące mil są razem.

Piaget Piaget, Który Zdobył Dwie Nagrody Na Geneva Watch Awards

Po tym, jak Piaget zdobył dwie nagrody Geneva Watch Awards (GPHG) w 2015 roku, wiadomość pojawiła się ponownie dzisiaj, Piaget Piaget Zegarek siatkowy Limelight Gala Milan oraz seria Secrets & Lights – A Mythical Journey z mikro-mozaikowych zegarków w Wenecji zdobyły odpowiednio najlepszy zegarek damski i najlepszy zegarek rzemieślniczy!

Ten zegarek bransoleta z siatki Piaget Limelight Gala Milanese noszony przez amerykańską aktorkę Jessicę Chastain

Najlepsza Gala Watch-Limelight dla kobiet
Jako niezaprzeczalny znak współczesnego stylu odziedziczony po latach 70. XX wieku zegarek Limelight Gala podkreśla kobiecy urok Piageta i jest elegancki i seksowny. Wykonany jest z 18-karatowego różowego złota o średnicy 32 mm i jest wyposażony w mechanizm kwarcowy Piaget 690P. Pod względem kształtu dwa pięknie rozciągnięte asymetryczne występy rozciągają się wzdłuż okrągłej obudowy, co ułatwia widzenie; bogaty i pełny łuk ramki jest bardziej widoczny ze względu na małe i duże jednorzędowe ustawienie diamentu. Ustawiony jest z 62 okrągłymi diamentami i waży około 1,75 karata. Ponadto czystą i nieskazitelną tarczę uzupełniają smukłe cyfry rzymskie; dopasowana złota bransoletka i suwak z wygrawerowanym „P” Piaget uniemożliwiają błędną identyfikację jego tożsamości.

Zegarek siatkowy Limelight Gala Milanese, model G0A41213

Najlepszy zegarek rzemieślniczy-PIAGET PROTOKÓŁ XXL
Kolejna nowa seria zegarków i biżuterii Piaget, która zdobyła tytuł „Najlepszego zegarka rzemieślniczego” „Sekrety i światła – mityczna podróż Piageta”, promuje tajemnicze światło odbite w długiej rzece abstrakcji i rozlewa się z nieskończonym czasem i oryginalnością W cenną serię prac długa i chwalebna historia Jedwabnego Szlaku jest pokryta wspaniałym i uroczym światłem i cieniem. Ten mikro-mozaikowy zegarek PIAGET PROTOCOLE XXL wykonany jest z 18-karatowego białego złota z logo Mythical Journey wydrukowanym na przezroczystej szafirowej kopercie z kryształkami. Raz po raz. Wyposażony jest w ultracienki ruch ręki Piaget 830P z rezerwą mocy około 60 godzin, a także czarny pasek ze skóry aligatora i składaną klamrę z białego złota.

Secrets & amp; Lights – A Mythical Journey Zegarek w stylu mikro z mozaiką w stylu Wenecji, model G0A40570, limitowany do 3 sztuk

Dzięki temu arcydziełu widać, że w tym roku marka skoncentruje się na dwóch legendarnych miastach – Wenecji i Samarkandzie oraz zintegruje swoją bogatą kulturę i wykwintną sztukę życia z krajem hrabiego. Pomysłowość i kreatywna aura, wraz z mistrzami rzemieślników, tworzą nowe arcydzieła biżuterii i zegarków, przekazując artystyczną pomysłowość z doskonałym kunsztem.
La Serenissima jest kulturalnym skarbem samotnym we Włoszech, brodzącym w falach Wenecji, kwitnącym cichym światłem, tajemniczym i uroczym magicznym urokiem w długiej rzece historii, inspirującym hrabiego do stworzenia serii „Tajemnice Wenecji” o podobnym temperamencie. W zestawieniu z klasycznymi dekoracjami z piór, emaliami, mikro-mozaikami i sztuką rzeźbiarską seria zegarków odzwierciedla osiągnięcia architektoniczne weneckiej wieży zegarowej, porównywalnej do jej wspaniałego stylu odrestaurowanego przez hrabiego w 1999 roku. Wspaniały projekt zegarka jest jak Most Westchnień, Katedra Najświętszej Marii Panny i lew symbolizujący Wenecję. Seria wysokiej klasy prac jubilerskich hartowała również wspaniałe i kolorowe festiwale w Wenecji oraz błyszczące światło i światło odbite przez musujące światło w prawdziwy artystyczny kryształ.

Ambasador Marki Omega Sergio Garcia Wygrywa Swoje Pierwsze Profesjonalne Mistrzostwo

Po wzruszających dokonaniach Federera zdobywającego tytuł Australian Open w wieku 35 lat podczas Nowego Roku Księżycowego, ekscytujący czyn miał również miejsce w świecie golfa. Hiszpan Sergio Garcia, znany jako smutny król piłki, w końcu zdobył swoje pierwsze cztery główne mistrzostwa w wieku 36 lat.
   Mimo że ma 30 profesjonalnych mistrzostw, w swojej karierze brał udział w 72 zawodach, co oznacza, że ​​przegapił złoty puchar zawodów. Mistrz w końcu dostał się do dzisiejszych mistrzów USA. W przeszłości Garcia miał 4 drugie miejsca, w tym 2 British Open (2007, 2014) i 2 PGA Championship (1999, 2008) Jeśli chodzi o US Open, najlepszą pozycję zajmuje 3. miejsce. Po latach nieustannych wysiłków, Garcia w końcu złapał ptaka w play-offach American Highball Masters, pokonał Justina Rose’a z Wielkiej Brytanii i ostatecznie dotarł do kariery zawodowej, odbierając nagrodę mistrzowską w wysokości 1,8 miliona dolarów amerykańskich (około 55,1 miliona dolarów tajwańskich). Garcia osiągnął 72-dołkowy wynik 279 punktów, który jest niższy niż standardowy 9., równy z Rose. Wchodząc do pierwszego dołka w rozszerzonej fazie playoff Bottey zakończył grę. To 18 sezonów kariery Garcia od czasu, gdy stał się profesjonalistą w 1999 roku. Pierwszy zwycięzca konkursu.

   Ambasador marki OMEGA Sergio Garcia wygrywa US Masters i wygrywa swój pierwszy turniej golfowy. Hiszpański golfista zachwycał się podczas czterodniowego turnieju w Augusta i spełnił swoje marzenie o golfie dzięki dramatycznemu końcowemu strzałowi.
   Garcia ściśle współpracuje z OMEGA od 2003 roku. Prezes i dyrektor generalny OMEGA Raynald Aeschlimann pogratulował mu po wygraniu Mistrzów. „Garcia udowodnił, że ostatnie czekanie jest tego warte. Uważamy, że jest dynamicznym i zdolnym graczem. To zwycięstwo doskonale pokazuje jego prawdziwe umiejętności. W ostatniej rundzie był niesamowicie nieporównywalny z przeciwnikiem. Stało się także najlepszą reklamą tego wydarzenia golfowego. Zwycięstwo Garcii i jego pierwszy tytuł mistrzowski będą idealnym zakończeniem tego wydarzenia ”.
   Sergio Garcia pokonał silnego przeciwnika Justina Rose w rozszerzonym miotaczu, aby odnieść ostateczne zwycięstwo, a następnie poszedł do hali, aby osłaniać najbardziej reprezentacyjną „zieloną kurtkę” Garcii z ubiegłorocznych mistrzostw. „. W tym szczególnym momencie Garcia pięknie nosił zegarek OMEGA Seahorse Planet Ocean „Deep Black”, czarno-niebieski zegarek doskonałości, który pasuje do jego stylu i dokładności na boisku. Na dzień przed rozpoczęciem turnieju Garcia otrzymał zegarek OMEGA z błogosławieństwem. Z dumą dzieli się zdjęciami zbliżeń z zegarkiem na swoim koncie na Instagramie i nadal je nosi, trzymając trofeum Masters. Zwycięstwo to nastąpiło natychmiast po tym, jak Garcia wygrał elitarne mistrzostwa OMEGA Dubai Elite Elite na początku tego roku. Z pewnością wygra więcej w przyszłości.

Zegarek OMEGA Planet Ocean 600m Series Deep Black 45,5 mm GMT
   Ten model jest wyposażony w czarną ceramiczną obudowę o wielkości 43,5 mm i jest wyposażony w automatyczny mechanizm zwijania wychwytu OMEGA 8906, z rezerwą mocy 60 godzin. Niebieska wersja jednokierunkowego obrotowego pierścienia z innowacyjnym designem pokazuje pierwsze 15 minut jasnoniebieskiego Kolor, symbolizujący pierwszy kolor, którego nie widać na około 5 metrów pod wodą, a ostatni kolor, który można zobaczyć na około 275 metrów, podczas gdy pozostałe skale do nurkowania to Liquidmetal®, a niebieską gumą jest korona Logo OMEGA i helowe zawory wydechowe nadają odpowiedni odcień. Czarna ceramiczna tarcza z pierścieniem GMT i cyframi arabskimi, wskazówki z białego złota 18K i indeksy pokryte są białą Super-LumiNova. Firma OMEGA stworzyła nowy precedens z kierunkowym wkręcanym etui z powrotem, aby mieć pewność, że grawerowane litery zawsze pozostają w pozycji środkowej. OMEGA zarejestrowała tę funkcję jako nową opatentowaną ceramiczną blokadę Naiad. Falisty wzór wkręcany tył obudowy, czarny gumowy pasek z kontrastowymi szwami i antybakteryjną wyściółką, wodoodporny do 60 barów (600 metrów).

Wprowadzenie Do Zegarka Michelangelo Dual Time Zone Limited

Zegarek w Atenach (ULYSSE NARDIN) zawsze słynął z dokładnych zegarków żeglarskich i zdobył ponad 4300 mistrzostw w swojej 160-letniej historii zegarmistrzostwa. W latach morskich bez pozycjonowania satelitarnego jedynym instrumentem nawigacyjnym na pokładzie były Ateny Morski zegar astronomiczny, dopasowany do słońca i linii poziomej, aby latać w określonym kierunku. W tym czasie marynarki wojenne w ponad pięćdziesięciu krajach na pięciu kontynentach świata wyznaczyły astronomiczne morskie zegary Aten do profesjonalnego lotu na morzu.

Parametry techniczne:
Numer referencyjny
Średnica 38 x 43 mm
Obudowa z 18-karatowego białego złota
Niebieska powierzchnia
Rezerwa chodu około 42 godzin
Automatyczne nawijanie
Wodoodporny do 50 metrów
Szkło kryształowe Szafirowe szkło kryształowe
Pasek skórzany pasek
Typ klamry Składana klamra

Falling Stars Of The World Jaquet Droz Biżuteria Damski Zegarek

Gdy gwiazdy spadną na ziemię, zegarki jubilerskie Jacquesa Droya zawsze będą świecić. Następnie podziwiamy dwa najbardziej prestiżowe zegarki jubilerskie Jacquesa de Rodrigueza: The Heure Céleste i Petite Heure Minute.
   Jak pokazać niezwykłe piękno gwiaździstego nocnego nieba to wyzwanie, przed którym stoi The Heure Céleste. Ta seria zegarków zaprojektowana i zaprojektowana przez Jaquet Droz, ozdobiona błyszczącymi diamentami, doskonale pokazuje gwiaździste niebo pełne marzeń. Te bogate elementy sprytnie układane są na zegarku, jak rama. Zatrzymaj chwile w ponadczasowej fotografii.
 Heure Céleste
  Spójrz w niebo i poczuj takie rozległe i gwiaździste niebo. Kolekcja Heure Céleste obejmuje najwyższe marzenie, które jest nieskończone. Cała galaktyka jest pomalowana białym złotem na czystym płótnie z białej masy perłowej, a gwiazdy to diamenty. Heure Céleste obala podstawowe zasady zegarmistrzostwa, przełamuje ograniczenia rysunku i odzwierciedla ten cud poprzez innowacyjne ramki i szafirowe kryształy. To trójwymiarowe marzenie skoncentrowane jest w obudowie 41 mm.
  Zegarek Heure Céleste emanuje radością i błyszczy, co jest tak przyciągające wzrok. Koperta z białego złota jest osadzona na cennym inkrustowanym kamieniu. Pomysłowe użycie pięknych diamentów pokazuje także wspaniały styl zegarka … Tarcza wykonana z masy perłowej ma błyszczący kolor, który sprawia, że ​​ekscentryczna mała tarcza na godzinie 12.

  Heure Céleste J005024533
  Biała tarcza z masy perłowej
  Koperta z białego złota 18K i kulista
  Inkrustowane 272 diamentami i 308 diamentami
  Zestaw klamer z 24 diamentami
  Całkowita waga diamentu 2,9 karata
  Samozwijający się ruch
  68-godzinna rezerwa chodu
  Średnica 41 mm
Zegarek Petite Heure Minute
  Delikatna masa perłowa, lśniące błyszczące diamenty – Jaquet Droz świętuje swoje szanowane ręczne wykonanie, interpretuje klasyczne modele w nowatorskich formach i kontynuuje ponadczasowe piękno. Jacques D’Oro zawsze angażował się w łączenie tradycyjnej technologii z innowacyjnymi pomysłami i tym razem oczywiście nie jest wyjątkiem. Marka wybiera obudowę o średnicy 35 mm, aby stworzyć delikatny i elegancki damski zegarek, który jest zdecydowany odziedziczyć wykwintne kunszt zegarmistrzowski.
  Jacques Dro specjalnie wyposażył serię Petite Heure Minute w nową skrzynkę z samozwijającym się mechanizmem mechanicznym 2653, dzięki czemu kobiety mogą łatwo uchwycić ulotne chwile, pozostawiając serię szczęśliwych wspomnień, pełną szczerości. Wyrafinowane techniki mechaniczne uzupełniają kobiecą elegancję uroczej komnaty.
  Unikalna technologia wybierania Jacques DeRobe jest zwieńczeniem technologii manualnej i estetycznego wykonania. Przynieś zegarek z masy perłowej Petite Heure Minute. Jego tarcza z masy perłowej jest jasna i jasna, przenosi Cię do galaktyki. Układ jest symetryczny i jednolity. Piękno przypomina klasyczną architekturę, a dotyk jest delikatny jak cenny materiał. Po kilku badaniach i opracowaniach marka w końcu znalazła materiał na pasek, który idealnie pasował do koloru i połysku, tworząc nieskazitelny zegarek na rękę.
  Zegarek z powodzeniem kwestionuje wymagania technologii i estetyki, pokazując najwyższy kunszt Jacquesa Delo

  Petite Heure Minute 35MM J005004570
  Biała płyta z masy perłowej w paski sunray
  18-karatowe białe złoto
  Zestaw etui z 232 diamentami
  Biały jedwabny pasek z brylantami
  Samozwijający się ruch
  68-godzinna rezerwa chodu
  Średnica 35 mm

Jacques Dro The Heure Céleste
Heure Minute Series: The Eternal Beauty
 20120924 / 12403.html

Jaeger-lecoultre Świętuje Czwarty Rok Z Rzędu Jako Główny Partner Festiwalu Filmowego W Abu Zabi

Po udanej współpracy z Festiwalem Filmowym w Szanghaju i Festiwalu Filmowym w Wenecji, w celu wspierania twórczości filmowej, która jest tak kreatywna jak sztuka zegarmistrzowska, Jaeger-LeCoultre został 8. festiwalem filmowym w Abu Zabi (październik 2014 r.) 23 do 1 listopada), wspierając festiwal przez cztery kolejne lata.

   Film został okrzyknięty „siódmą sztuką”. Szwajcarska marka zegarków Jaeger-LeCoultre jest głęboko przekonana, że ​​filmowanie ma tę samą wartość artystyczną i techniczną, co dobre zegarmistrzostwo. Filmowcy, zegarmistrzowie, aktorzy, inkrustacje klejnotami … wszyscy są artystami emocjonalnymi. Przez ostatnie cztery lata Jaeger-LeCoultre z dumą składał hołd utalentowanemu narodowi arabskiemu, wspierając Festiwal Filmowy w Abu Zabi.

   Od 23 do 25 października marka zegarków Jaeger-LeCoultre będzie prezentować skarby niezwykłego i złożonego kunsztu Hybrid Artistica, pokazując wyjątkową technologię zegarmistrzowską marki. Dwanaście unikalnych i cennych zegarków ilustruje wyjątkowego i innowacyjnego ducha marki. Dzieła te są odmładzane dzięki 181-wiecznemu starożytnemu kunsztowi zgromadzonemu przez fabrykę zegarków Jaeger-LeCoultre, która bezprecedensowo połączyła sztukę zegarmistrzowską z niezwykłą kreatywnością i stała się dziełem niesamowitym dla świata.

   Jako lojalny zwolennik filmu arabskiego szwajcarska marka zegarków Jaeger-LeCoultre będzie aktywnie uczestniczyć w ważnych wydarzeniach festiwalu filmowego w Abu Zabi i zaprezentować swoje najlepsze arcydzieła gwiazdom filmowym. Najlepszy aktor roku, najlepsza aktorka (konkurs dramatyczny) otrzyma również jako nagrodę spersonalizowany zegarek Reverso. Zegarki Reverso są wygrawerowane tradycyjnymi lakierowanymi rzeźbami i napisem „Festiwal filmowy w Abu Zabi”.

Upamiętniająca 200. Rocznicę Urodzin Założyciela Lange Wprowadza Na Rynek Zegarek Z 1815 R. „200. Rocznica F. A. Lange”

1815 „200. rocznica F. A. Lange” jest idealny i czysty. Jest to najnowsze arcydzieło Lange z limitowaną edycją 200 sztuk. Lange specjalnie stworzył ten zegarek, aby upamiętnić wielki wkład i niezwykłe przywództwo założycieli marki.
   Mechanizm L051.1 to hołd dla pionierów zegarmistrzostwa w Saksonii firmy Lange, a każdy szczegół odzwierciedla ponadczasowy design i perfekcyjne wykonanie. Oprócz sklejki 3/4 wykonanej z nieobrobionego niemieckiego srebra, ten zegarek ma również wiele charakterystycznych elementów, w tym ręcznie grawerowane szyny równoważące, klasyczne wyważarki, dźwignie do precyzyjnej regulacji w kształcie gęsiej szyi i łożyska z kamieni szlachetnych zamocowane w złotym rękawie I niebieskie stalowe śruby. Obudowa jest indywidualnie grawerowana numerami seryjnymi od 001/200 do 200/200, dzięki czemu każda edycja rocznicowa jest unikalnym skarbem.

   Koperta o średnicy 40 mm wykonana jest z platyny 950, z czarną, srebrną tarczą, która nadaje stylowej elegancji zegarkowi. Powierzchnia ma trójwarstwową konstrukcję, a mała tarcza sekundowa o godzinie 6 przypomina mieszkańcom Ferdinando. Adolf. Legendarny zegarek kieszonkowy Lange.
   W 1843 r. Lange, wówczas 28 lat, napisał do rządu Saksonii, wyrażając swoją ambicję „stworzenia prostego i idealnego arcydzieła zegarka poprzez własne badania i wysiłki”. W liście nakreślił plany produkcji zegarków kieszonkowych w Saksonii. Dwa lata później założył nową fabrykę zegarków i stopniowo realizował swoje marzenie. Glashütte zostało przekształcone z dawnego miasta wydobywczego w centrum dobrego zegarmistrzostwa.
   Dopóki Lange położył kamień węgielny pod markę na rynku międzynarodowym dzięki innowacyjnym funkcjom pomiaru czasu, zegarkom kieszonkowym z sekundami skokowymi, trwałym sprężynom i zegarom, zawsze koncentrował się na tworzeniu prostych zegarków kieszonkowych. Dzięki ciągłym ulepszeniom projektowym praca Lange osiągnęła poziom wyjątkowej i niezawodnej precyzji, co doprowadziło do stałego wzrostu działalności firmy. Najlepszym przykładem jest szyna 3/4, która przeszła kilka etapów rozwoju i została oficjalnie uruchomiona w 1864 roku. Szyna 3/4 stabilizuje działanie ruchu Lange, pokazując jednocześnie unikalny styl zegarków saksońskich.
   Nowa generacja zegarków Lange jest również wyposażona w ten ważny element, którego niezwykły styl i elementy konstrukcyjne są wyraźnie widoczne pod tylną obudową szafirowego kryształu.

Bovet Amadeo Fleurier 39 Joaillerie

Od początku Hongmenga, perła stała się przedmiotem poszukiwania najlepszej biżuterii ze wspaniałym kolorem i eleganckim temperamentem. Zawsze emanuje nieodpartą czarującą atmosferą. Oczywiście, Edward Powell, założyciel Powell, doskonale o tym wie. W wielu jego arcydziełach czasomierza jako ozdoby wykorzystano wspaniałe perły i rzadkie klejnoty.

 Tym razem Bovet Bovet w nowoczesny sposób zinterpretował nieśmiertelny urok szlachetnych materiałów. Statyw Bovet (AMADEO) Fleurier 39 Joaillerie to coś więcej niż zwykły zegarek, który stanie się wytworną biżuterią zdobioną na nadgarstku każdego użytkownika, nadającą osobowość i niepowtarzalny urok kobietom Został ujawniony, i oczywiście dzięki niezrównanej wszechstronności.
 Tarcza z masy perłowej emanuje olśniewającą chwałą i ozdobiona jest różą wykonaną z 94 diamentów. Jest podobny do miniaturowego projektu rysunkowego przyjętego przez serię Mille Fleurs. Seria Mille Fleurs została wydana w 2011 roku i otrzymała doskonałą odpowiedź.
 Wyposażony w system konwersji AMADEO ten zegarek można przełączać bezpośrednio na zegarku, małym zegarze stołowym lub zegarku wisiorek bez żadnych narzędzi.
 Zegarek wielofunkcyjny (AMADEO). Fleurier 39 Joaillerie może być noszony jako zegarek odpowiednio do okazji, a użytkownik może wybrać swoje ulubione materiały i kolory. W nocy bransoletka z 80 perełkami Akoya i 24 złotymi kulkami (po 22 diamenty) będzie świecić na nadgarstku właściciela zegarka, dodając elegancji. Dostępna jest również inna bransoletka z perłami Akoya i diamentowymi zdobieniami.
 Wielozadaniowy zegarek (AMADEO.) Z funkcjami czasomierza i biżuterii Fleurier 39 Joaillerie jest również dostępna w kolorze czerwonego złota i białej perły. Dzięki niej możesz tworzyć dowolne kształty i zostać „Królową Tysiąca Twarzy”. .
Multimetr (AMADEO.) Fleurier 39 Joaillerie
Specyfikacje techniczne
Sprawa
Zegar funkcyjny, minuta
Rodzaj obudowy: funkcja wielofunkcyjna (AMADEO.)
Średnica 39 mm
Ozdoba Ramka, pierścień i zaczepy z 227 diamentami, około 1,71 karata
Materiał: 18-karatowe białe złoto lub czerwone złoto
Pasek Pure Black Dingbu z diamentową klamrą z 18-karatowego białego złota
 80 pereł Akoya (średnica 5,00 mm) z 24 kulkami z 18-karatowego białego złota (22 diamenty na kulę) i potrójnym zapięciem z 18-karatowego białego złota
Bransoletka 140 pereł Akoya (średnica 5,00 mm) z 24 kulkami z 18-karatowego białego złota (każdy zestaw z 44 diamentami)
Tarcza z masy perłowej z 94 ozdobnymi różami z diamentami, 12 diamentów z wskazówką godzinową
Ruch
Model automatyczny 11BA13
Średnica 11,1 / 2 ’’
Częstotliwość: 28 800 huśtawek na godzinę
Rezerwa chodu 72 godziny / 3 dni
Wahadło 22-karatowe złoto z wytłoczonym wzorem

I Popularny Bloger Modowy „stealing Master” Twój Zegarek Przeciwsłoneczny Można Również Ulepszać Codziennie Bez Utraty Stylu

Tak ciężko było kupić zegarek noszony na sercu. Jako dziewczyna nie mogłam uniknąć nastroju, że chcę wygrzewać się w kręgu biletowym. Ale pytanie brzmi: dlaczego miernik wygląda mniej celowo, a ton? Teraz, gdy mówimy o pracy domowej polegającej na stosowaniu wklęsłych kształtów na zegarkach, musimy dostosować się do popularnych blogerów modowych z sieci „叱咤”. Jeśli chcesz uzyskać wysoki poziom i niekonwencjonalność, dlaczego nie przyjść do blogerów, aby ukraść kilka sztuczek tutaj.

Blogerka modowa Natalie Suarez nosi niedrogi zegarek Cluse

Pozycja uniesiona do tyłu nieznacznie odsłania zegarek w naturalny sposób

Zegarek autokarowy z delikatnymi kwiatami

Wypróbowałem zegarek z ręką przy drinku, wypróbowałem i przetestowałem

Natalie Suarez

Ruchy kołnierzy są również bardzo ostrożne

   Chociaż z Nowego Jorku Natalie Suarez, blogerka modowa, jest tak naprawdę hybrydą Chin i Hiszpanii. Uwielbia rocka i boho, a każde zdjęcie ukazuje rodzaj romantycznego i niesfornego prymitywnego piękna. Nawet pozycja zegarka słonecznego ma więc pewnego rodzaju swobodę. Tanie zegarki Cluse, modny trener lub klasyczny gepard Cartier są w jej zasięgu. Dopóki dopasujesz tę towarzyszącą Pozę, od razu poczujesz się naturalnie i atrakcyjnie.

Blogerka modowa z Singapuru Yoyo Cao

Bloger Dai Tiffany East West Watch

Zbliżenie pod ustami kompozycja jest bardzo piękna

Czerwona koronkowa sukienka z autoportretem i pięknym czerwonym zegarkiem w Paryżu

Montblanc HERITAGE SPIRIT autorstwa Yoyo Cao

   Blogerka mody w Singapurze, Yoyo Cao, ma podwójną tożsamość ambasadora wydania L’Officiel Magazine w Singapurze i projektanta marki odzieży damskiej z wystawy. Jej styl ubierania jest zarówno kobiecy, jak i solidny, a także bardzo artystycznie robi prywatne zdjęcia. Z pozycji poniżej ust, powiększ akcesoria na górnej części ciała. Kombinacja szalików, naszyjników, pierścionków, zegarków … każde akcesorium wygląda wykwintnie i stylowo. Nieumyślnie może wywołać chęć ludzi do podążania za nauką.

Blogerka modowa Alice Zielasko

Wykorzystanie efektu światła i cienia światła i cienia do pokrycia zegarka naturalnym „filtrem”

Pełne zbliżenia rąk sprawdzają umiejętności zegarka

Blogerzy noszą Rosefield, nową holenderską markę zegarków

   Alice Zielasko jest blogerem modowym z Londynu, a ponadto fotografką mody. Ponieważ jest fotografem pracującym w niepełnym wymiarze godzin, jej „samodoskonalenie” nigdy nie będzie niskie. Alice świetnie radzi sobie z nakładaniem światła i cienia na zdjęcia, w przeciwieństwie do światła i ciemności metaliczny zegarek ma błyszczący i elegancki połysk. Jeśli weźmiesz inną książkę pełną sztuki, zbliżenie nadgarstka będzie jeszcze bardziej artystyczne.

Holenderska blogerka modowa Linda Tol

Blogerka Linda Tol lubi nosić zegarek Hamilton

Słodki i swobodny kształt, ozdobiony ozdobami zegarka

Holenderska blogerka modowa Linda Tol

   Linda Tol, holenderska blogerka modowa, którą łatwo zapamiętać ze względu na jasne blond włosy, chętniej odrabia lekcje z ogólnego stylu niż pojedynczy pokaz nadgarstka. Ubrania są pełne stylu, a następnie są ozdobione unikalnymi zegarkami, które nie zostaną zakopane przez ubrania. Uwalniane są zarówno sygnały strukturalne, jak i gustowne, co jest również dobrym sposobem na wklęsły kształt.

Duńska blogerka modowa Marie Myrhoj Jensen

Zabawne i zabawne pozy, zegarek staje się bardzo słodki

Duńska blogerka modowa Marie Myrhoj Jensen

Marie Myrhoj Jensen nosi zegarek Cluse

   Jeśli wolisz bardziej kolorowe zdjęcia, możesz również pominąć blogerów powyżej i przyjechać do duńskiej Marie Myrhoj Jensen, aby poczuć to tutaj. Żywe i jasne odcienie sprawiają, że zdjęcia Marie wyglądają bardzo zaraźliwie. Lubi ten styl, zwykle wybiera prosty zegarek w kolorze białym lub nagim, aby zmniejszyć wpływ spowodowany nadmiernym kolizją kolorów.

   Czy codzienne zegarki blogerów modowych są bardzo przyjemne? Następnym razem, gdy pokażę zegarek, będę mógł użyć sztuczek wyuczonych przez kradzież lekcji.