Victorinox Swiss Army Szwajcarski Vickers Airboss Czarny Urok

Nowa czarna wersja Airboss wprowadza ważne elementy serii zegarków Airboss. MACH 9, mechaniczny chronograf i zegarki mechaniczne z trzema wskazówkami dodały czarną powłokę PVD, która może pochłaniać światło na matowej piaskowanej powierzchni. Ciemno czarna tarcza z białymi cyframi i liniami oraz jasny cyfrowy wyświetlacz podkreślają kontrast i czytelność. Czarny nylonowy pasek tworzy stylową estetykę.
Duża czarna tarcza jest wyposażona w duże cyfry, świetlne wskazówki godzin i minut oraz czerwoną wskazówkę sekundową, podczas gdy czas militarny niezbędny dla VICTORINOX SWISS ARMY jest wyświetlany w środkowym wewnętrznym okręgu antyrefleksyjnego kryształu szafiru. Wszystkie funkcje spełniają wytyczne dotyczące prostej estetyki, wytrzymałości, dokładności i czytelności.
Airboss MACH 9 Black Edition
Aby oddać hołd liderom lotnictwa i zastosować się do funkcjonalnego projektu VICTORINOX SWISS ARMY, Airboss MACH 9 umieszcza przycisk korony i chronografu po lewej stronie tarczy, dzięki czemu, gdy użytkownicy noszą jednocześnie rękawiczki i zegarki, Zapobiega korzystaniu z funkcji zegarka. Korona o godzinie drugiej pozwala obracać i przesuwać skalę ramki wewnątrz suwaka. Airboss MACH 9 oznacza funkcjonalny i niezawodny zegarek pilotowy.

Zegarek Airboss MACH 9 Black Edition z szwajcarskim automatycznym mechanizmem mechanicznym ETA Valjoux 7750

Airboss Mechanical Chronograph Black Edition
Chronograf ściśle zgodny ze specyfikacjami inżynierii wojskowej, chronograf Airboss o średnicy 42 mm jest wyposażony w automatyczny mechanizm mechaniczny ETA Valjoux 7750 znany ze swojej niezawodności. Funkcją pomiaru czasu sterują dwa owalne przyciski ustawień na koronie. 30-minutowy licznik o godzinie 12, 12-godzinny licznik o godzinie 6, mała sekunda o godzinie 9 i data wyświetlana o godzinie 3.

Airboss Mechanical Chronograph Black Edition z szwajcarskim automatycznym mechanizmem mechanicznym ETA Valjoux 7750

Airboss Mechanical 3-hand Black Edition
Model z trzema rękami jest napędzany automatycznym mechanizmem mechanicznym ETA 2824-2 z datownikiem na godzinie 6. Prostą tarczę uzupełnia całkowicie czarny design.

Airboss Mechanical 3-hand Black Edition z szwajcarskim automatycznym ruchem mechanicznym ETA 2824-2