Vacheron Constantin Festiwal Wybór Sezonu Święto Dziękczynienia Dobra Liczba Piękna

Jaki jest najlepszy prezent, jaki kiedykolwiek otrzymałeś? Czy to pełne wsparcie przyjaciela, bilet, starannie przygotowana kolacja przy świecach, czy preferencja kochanka dla ciebie?

   W okresie świątecznym Vacheron Constantin wybrał serię Fiftysix® Wulu, serię Overseas Vertical i Horizontal, tradycję Patrimony oraz serię arcydzieła Historicique Dzięki za dobre rzeczy w życiu.

 Posłuchaj z tobą
Śmiej się razem i biegnij beztrosko razem.
Znana melodia zabrzmiała ponownie,
Nakreśl ten złoty wiek.
Dni z tobą,
Notatki Buddy tańczą w czasie.
Z twoimi latami jest to pieśń „wiecznej” radości.

Samonakręcający się zegarek Fiftysix®

Model: 4600E / 000R-B441
Cena: 149 000 RMB
 Pełny kalendarz Fiftysix®

Model: 4000E / 000R-B438
Cena: 273,000 RMB

   Lata 50. to złoty wiek branży, podobnie jak tworzenie muzyki i projektowanie zegarków. Seria Fiftysix® została zainspirowana klasycznym przedstawicielem wprowadzonym przez Vacherona Constantina w 1956 roku i nasycona nowoczesnym wzornictwem opartym na oryginale. Seria współpracuje również z 2 twórcami muzyki. Maltańskie krzyżykowe występy, szafirowy kryształ w kształcie pudełka, podzielona tarcza i 22-karatowy wahadło ze złota w kształcie krzyża maltańskiego sprawiają, że ta seria jest bardzo rozpoznawalna. Seria Fiftysix® samonakręcających się zegarków i zegarków z pełnym kalendarzem z kopertą w kolorze różowego złota 18K5N o średnicy 40 mm, wyposażoną w samozwijające się mechanizmy 1326 i 2460QCL / 1, z rezerwą mocy odpowiednio 48 godzin i 40 godzin . Wszystkie zegarki Fiftysix® są wyposażone w skórzane paski ze skóry krokodyla i klamry w kolorze różowego złota 18K5N.
Eksploruj świat z tobą
Z drżeniem powozu
Zapach kwiatów unoszących się przez okno,
Zacząłem lekko.
Bilet do cudownego świata
To najlepszy prezent, jaki możesz mi dać.

Zagraniczny automatyczny zegarek z serii pionowej i poziomej

Model: 4500V / 110A-B128
Cena: 156 000 RMB
 Zautomatyzowany zegarek z mechanizmem poziomym i pionowym za granicą (mały model)

Model: 2305V / 100A-B078
Cena: 194,000 RMB
   Seria Overseas, zaprojektowana specjalnie dla podróżników, łączy w sobie elegancję wypoczynku i sportowy styl. Zautomatyzowane zegarki z serii pionowej i poziomej za granicą oraz małe modele z kopertą ze stali nierdzewnej 41 mm, 37 mm, niebiesko-różową tarczą z białymi 18-karatowymi złotymi wskazówkami i godzinami, stylowy design, 150 metrów Wodoodporna głębokość. Zegarek z funkcją samonakręcania jest wyposażony w mechanizm samonakręcający się 5100 z rezerwą mocy około 60 godzin. Sześcioramienna ramka tego małego modelu jest elegancko ozdobiona 84 okrągłymi diamentami o masie większej niż 1 karat; wyposażona w automatyczny 5300 Ruch uzwojenia z rezerwą mocy około 44 godzin. Grawerowana pieczęć zamorska i małe zegarki grawerowane pieczęcią genewską są wyposażone w dwa krokodyle ze skóry i gumy, które pasują do koloru tarczy, którą można łatwo wymienić bez użycia narzędzi.

Proste szczęście z tobą
Ten ciepły obiad przy świecach,
Stopniowo bądźmy intymni.
Wszystko przyziemne i proste,
Wszystko przez ciebie
Staje się niezwykły w życiu.

Zegarek z ręcznym naciągiem Patrimony Heritage

Model: 81180 / 000R-9159
Cena: 150 000 RMB

   Tradycyjne zegarki ręczne Patrimony kontynuują czystą prostotę serii. Okrągła obudowa przedstawia posrebrzaną, mlecznobiałą tarczę pokrytą mikrok łukami, a smukłe dłonie w kształcie pręta powoli przesuwają się po stożkowych platerowanych platyną znacznikach godzin i ścieżkach minutowych w skali „koralikowej”. Zegarek ręczny z uzwojeniem z serii Patrimony jest wyposażony w mechanizm ręcznego zwijania 1400 opracowany i wyprodukowany przez Vacheron Constantin, ma rezerwę mocy około 40 godzin i może jeździć godzinami i minutami. Koperta z różowego złota o grubości 40 mm 18K5N z brązowym paskiem ze skóry aligatora jest cicha i elegancka.
Idź z tobą
Wolisz krótkie garnitury do włosów,
Preferowane są piosenki jazzowe z lat dwudziestych.
Wierzysz, że tak długo, jak będziesz się upierał,
Może być ciernisty.
I po prostu kocham cię jak to wyjątkowe i olśniewające.

Historiques historyczne arcydzieło Zegarek amerykański 1921

Model: 1100S / 000R-B430
Cena: 231,000 RMB

   Historie Arcydzieło historyczne Zegarki amerykańsko-amerykańskie z 1921 roku nadal wykorzystują prototypowy design, charakterystyczny design czytania w czasie pochylenia i ekscentryczną koronę od 1 do 2, dzięki czemu zegarek nadal pokazuje styl retro, ale także kontynuuje Dzięki oryginalnemu stylowi estetycznemu jest klasyczny i interesujący. Zegarek jest wyposażony w mechanizm 4400AS opracowany i wyprodukowany przez Vacheron Constantin z rezerwą mocy około 65 godzin, która zapewnia wystarczającą moc do wyświetlania godzin, minut i małych sekund. Poszewka na poduszkę z różowego złota 18K5N z czerwonym błyszczącym paskiem ze skóry krokodyla dodaje kobietom urody.