Upamiętniająca 200. Rocznicę Urodzin Założyciela Lange Wprowadza Na Rynek Zegarek Z 1815 R. „200. Rocznica F. A. Lange”

1815 „200. rocznica F. A. Lange” jest idealny i czysty. Jest to najnowsze arcydzieło Lange z limitowaną edycją 200 sztuk. Lange specjalnie stworzył ten zegarek, aby upamiętnić wielki wkład i niezwykłe przywództwo założycieli marki.
   Mechanizm L051.1 to hołd dla pionierów zegarmistrzostwa w Saksonii firmy Lange, a każdy szczegół odzwierciedla ponadczasowy design i perfekcyjne wykonanie. Oprócz sklejki 3/4 wykonanej z nieobrobionego niemieckiego srebra, ten zegarek ma również wiele charakterystycznych elementów, w tym ręcznie grawerowane szyny równoważące, klasyczne wyważarki, dźwignie do precyzyjnej regulacji w kształcie gęsiej szyi i łożyska z kamieni szlachetnych zamocowane w złotym rękawie I niebieskie stalowe śruby. Obudowa jest indywidualnie grawerowana numerami seryjnymi od 001/200 do 200/200, dzięki czemu każda edycja rocznicowa jest unikalnym skarbem.

   Koperta o średnicy 40 mm wykonana jest z platyny 950, z czarną, srebrną tarczą, która nadaje stylowej elegancji zegarkowi. Powierzchnia ma trójwarstwową konstrukcję, a mała tarcza sekundowa o godzinie 6 przypomina mieszkańcom Ferdinando. Adolf. Legendarny zegarek kieszonkowy Lange.
   W 1843 r. Lange, wówczas 28 lat, napisał do rządu Saksonii, wyrażając swoją ambicję „stworzenia prostego i idealnego arcydzieła zegarka poprzez własne badania i wysiłki”. W liście nakreślił plany produkcji zegarków kieszonkowych w Saksonii. Dwa lata później założył nową fabrykę zegarków i stopniowo realizował swoje marzenie. Glashütte zostało przekształcone z dawnego miasta wydobywczego w centrum dobrego zegarmistrzostwa.
   Dopóki Lange położył kamień węgielny pod markę na rynku międzynarodowym dzięki innowacyjnym funkcjom pomiaru czasu, zegarkom kieszonkowym z sekundami skokowymi, trwałym sprężynom i zegarom, zawsze koncentrował się na tworzeniu prostych zegarków kieszonkowych. Dzięki ciągłym ulepszeniom projektowym praca Lange osiągnęła poziom wyjątkowej i niezawodnej precyzji, co doprowadziło do stałego wzrostu działalności firmy. Najlepszym przykładem jest szyna 3/4, która przeszła kilka etapów rozwoju i została oficjalnie uruchomiona w 1864 roku. Szyna 3/4 stabilizuje działanie ruchu Lange, pokazując jednocześnie unikalny styl zegarków saksońskich.
   Nowa generacja zegarków Lange jest również wyposażona w ten ważny element, którego niezwykły styl i elementy konstrukcyjne są wyraźnie widoczne pod tylną obudową szafirowego kryształu.