„tao” Lubisz „oglądać” Dazheng I Rado Zadebiutował W Super Kategorii Tmall Japan Swatch Group Watch

(grudzień 2018 r., Szanghaj, Chiny) Światowy pionierski zegarek marki RADO Szwajcarski zegarek radarowy zadebiutował na zegarku Tmall Super Riswatch Group, starannie opracowanym karnawale online i offline dla młodych konsumentów Przynieś nowe wrażenia zakupowe.

Jako kluczowe wydarzenie Tmall, Tmall Super Category Day prezentuje wiele najwyższej jakości marek mody i stylu życia w kraju i za granicą w zróżnicowany i precyzyjny sposób segmentacji, zapewniając konsumentom bardziej wydajne i wygodne opcje zakupów online.

Szwajcarski zegarek radarowy ADORADO zakończony ciężkim debiutem

ADORADO Swiss Radar wprowadził wszystkie modne i wysokiej jakości towary do kategorii Tmall Super japońskiego zegarka Swatch Group, z awangardowymi materiałami high-tech i wyjątkową mocą projektową, aby podkreślić niezwykły urok marki jako wiodącej na świecie marki zegarków.

RADO Zegarek szwajcarski Master DiaMaster Small Seconds Automatic Mechanical Observatory Watch
Po lewej: niebieska sekcja, po prawej: biała sekcja

Nowy automatyczny astronomiczny zegarek RADO DiaMaster z serii DiaMaster o małych sekundach w kreatywny sposób łączy mocną i odporną na zużycie plazmową ceramikę high-tech z elastycznym materiałem silikonowym. Sprężyna rdzenia zegarka znacznie zwiększa dokładność zegarka, pomagając temu zegarkowi uzyskać certyfikat wiarygodnego szwajcarskiego oficjalnego obserwatorium (COSC). Ta doskonała skuteczność przeciwzakłóceniowa jest bardzo odpowiednia do noszenia w życiu codziennym. . Ten zegarek wyróżnia się klasycznym i wyjątkowym wyglądem. Klasyczna koperta 43 mm uzupełnia prostą, czytelną tarczę z dużymi twarzami. Jest to niezwykły zegarek, na który czekali miłośnicy zegarków.

RADO Szwajcarski radarowy zegarek True Zodiac Plazma Zaawansowany technologicznie zegarek ceramiczny (Strzelec)

Radar szwajcarski ADORADO przełamał wyobraźnię, przekształcił piękno konstelacji w zegarek na rękę i wypuścił nowy zegarek True Series Zodiac Limited Edition. Nowy zegarek RADO Swiss Radar True Series Zodiac Plasma High-tech Ceramics Limited Edition łączy piękno nowoczesnej technologii zegarmistrzowskiej z tajemnicą ogromnej galaktyki i uzupełnia się nawzajem; jego obudowa wykonana jest z kultowego materiału Rado, plazmy Wykonany jest z nowoczesnej ceramiki, która zapewnia wygodę noszenia, niezwykłą lekkość, odporność na ścieranie i hipoalergiczność, emanuje wyjątkowym metalicznym połyskiem i kwitnie przez długi czas. Ta seria zegarków to limitowana edycja 12 konstelacji, z limitowaną edycją 999. Jest to niezwykły hołd dla najważniejszych ludzi w życiu.

RADO Szwajcarski kryształowy klasyczny zegarek z fazą księżyca

Rado Swiss Crystal Classic kantoński zegarek z fazą księżyca z wykwintną i uroczą tarczą z masy perłowej, szafirowym szkłem, ultracienką ramką oraz dużą i czytelną konstrukcją o dużej powierzchni tworzą proste i zwinne nowoczesne piękno, stylowy wygląd i przyjazny Cena sprawia, że ​​ten zegarek jest eleganckim wyborem do noszenia na co dzień.

陶 „Tao” Ile prezentów lubisz

RADO Szwajcarski radar z wieloma specjalnymi prezentami na całe wydarzenie. Konsumenci, którzy kupią zegarek Rado Swiss Radar True Series Zodiac Plasma High-Tech Ceramics Limited Edition, mogą cieszyć się ekskluzywnymi usługami z napisami, które dodadzą ciepła zimą; ponadto, kupując RADO Swiss Radar Konsumenci mogą również korzystać z przemyślanej usługi rocznej przedłużenia gwarancji.

Jako wiodąca na świecie marka zegarków, ze swoim nieustającym skupieniem i dążeniem w dziedzinie zaawansowanych technologicznie materiałów i wzornictwa, RADO zdobyło do tej pory wiele międzynarodowych nagród za wzornictwo, stale podnosząc estetykę nadgarstka na nowy poziom. Tym razem silna współpraca RADO z krajową pierwszorzędną platformą handlu elektronicznego ponownie odświeży doświadczenie marki i odkryje nową przyszłość konsumpcji luksusowych produktów online.