Kolekcja Gucci G-timeless Wygrywa Nowy Zegarek

Zegarki Gucci dodają serii oszałamiających i uroczych stylów do swojej kolekcji G-Timeless. Te dodatki na nowo definiują kontury, kunszt i kolory.

   G-Timeless Slim jest teraz dostępny w dwóch nowych rozmiarach przyjaznych kobietom: 29 mm i 36 mm. Powierzchnia lśni bogatym połyskiem z masy perłowej i jest ozdobiona nowymi kultowymi znacznikami godzin Gucciego: delikatnymi pszczołami, gwiazdami i kształtami serca. Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej, z których jedna ozdobiona jest jasnym złotem PVD. Prosta bransoleta ze stali nierdzewnej lub kolorowy skórzany pasek jaszczurki dopełniają te olśniewające, eklektyczne wzory.

   Zegarek G-Timeless Slim ma również automatyczny model z kultowymi znacznikami godzin na powierzchni i delikatnymi ornamentami w kształcie rozety z giloszowanymi wzorami, aby stworzyć bardziej miękki i delikatny urok. Przezroczysta obudowa o grubości 40 mm zapewnia niezakłócony widok ruchu wewnętrznego, z automatyczną ramką z wygrawerowanym kultowym kształtem pszczoły Gucci. Każdy model można połączyć z klasyczną siatkową bransoletą lub paskiem ze skóry cielęcej i jest dostępny w szerokiej gamie kolorów.

   Charakterystyczny skórzany zegarek Gucci jest również dostępny w wielu pięknych kolorach, w rozmiarach 27 lub 38 mm. W tych przedłużeniach G-Timeless materiał skórzany ma wiele różnych odcieni, a reprezentacyjna tłoczona skóra Gucci jest nie tylko używana na pasku, ale również gładko rozciąga się na powierzchnię. Kształt pszczoły i logo Gucci są ustawione na godzinie 12.

   Pojawiła się również nowa konstrukcja, która jest naprawdę oszałamiająca i wyjątkowa: jest to model Quartz Moonphase, który jest również dostępny w dwóch rozmiarach: 36 mm i 40 mm. Koperta ze stali nierdzewnej z klasyczną siatkową bransoletą lub rzadkim skórzanym paskiem, ogólna dbałość o detale. Ikoniczne znaczniki godzin z gwiazdami i elementami projektu planety oraz uroczy dysk fazy księżyca w różnych przyciągających wzrok kolorach, szczególnie piękny na tle czarnej lub białej lakierowanej powierzchni i ciemnoniebieskiej powierzchni giloszowej (jeden) Uwodzicielski

   Dwa inne wyjątkowe modele z automatycznym ruchem nawijania i funkcją GMT (czas Greenwich) (40 mm) również zostały dodane do serii G-Timeless. Rozpoznawalny kształt węża Gucci tworzy dłoń GMT, wskazując na drugą strefę czasową, podczas gdy kultowy kształt pszczoły, gwiazdy i serca marki otaczają powierzchnię jako znak czasu. Przez przezroczystą obudowę z tyłu można podziwiać kultowy wzór pszczoły wygrawerowany na ruchu i automatycznym rotorze. Jeden model pasuje do klasycznej stali nierdzewnej z eleganckim ciemnobrązowym paskiem ze skóry aligatora; drugi model ma matową czarną obudowę PVD i gumowany czarny pasek ze skóry aligatora, aby uzyskać bardziej sportowy wygląd Elegancki wygląd.