Jaeger-lecoultre Świętuje Czwarty Rok Z Rzędu Jako Główny Partner Festiwalu Filmowego W Abu Zabi

Po udanej współpracy z Festiwalem Filmowym w Szanghaju i Festiwalu Filmowym w Wenecji, w celu wspierania twórczości filmowej, która jest tak kreatywna jak sztuka zegarmistrzowska, Jaeger-LeCoultre został 8. festiwalem filmowym w Abu Zabi (październik 2014 r.) 23 do 1 listopada), wspierając festiwal przez cztery kolejne lata.

   Film został okrzyknięty „siódmą sztuką”. Szwajcarska marka zegarków Jaeger-LeCoultre jest głęboko przekonana, że ​​filmowanie ma tę samą wartość artystyczną i techniczną, co dobre zegarmistrzostwo. Filmowcy, zegarmistrzowie, aktorzy, inkrustacje klejnotami … wszyscy są artystami emocjonalnymi. Przez ostatnie cztery lata Jaeger-LeCoultre z dumą składał hołd utalentowanemu narodowi arabskiemu, wspierając Festiwal Filmowy w Abu Zabi.

   Od 23 do 25 października marka zegarków Jaeger-LeCoultre będzie prezentować skarby niezwykłego i złożonego kunsztu Hybrid Artistica, pokazując wyjątkową technologię zegarmistrzowską marki. Dwanaście unikalnych i cennych zegarków ilustruje wyjątkowego i innowacyjnego ducha marki. Dzieła te są odmładzane dzięki 181-wiecznemu starożytnemu kunsztowi zgromadzonemu przez fabrykę zegarków Jaeger-LeCoultre, która bezprecedensowo połączyła sztukę zegarmistrzowską z niezwykłą kreatywnością i stała się dziełem niesamowitym dla świata.

   Jako lojalny zwolennik filmu arabskiego szwajcarska marka zegarków Jaeger-LeCoultre będzie aktywnie uczestniczyć w ważnych wydarzeniach festiwalu filmowego w Abu Zabi i zaprezentować swoje najlepsze arcydzieła gwiazdom filmowym. Najlepszy aktor roku, najlepsza aktorka (konkurs dramatyczny) otrzyma również jako nagrodę spersonalizowany zegarek Reverso. Zegarki Reverso są wygrawerowane tradycyjnymi lakierowanymi rzeźbami i napisem „Festiwal filmowy w Abu Zabi”.