I Popularny Bloger Modowy „stealing Master” Twój Zegarek Przeciwsłoneczny Można Również Ulepszać Codziennie Bez Utraty Stylu

Tak ciężko było kupić zegarek noszony na sercu. Jako dziewczyna nie mogłam uniknąć nastroju, że chcę wygrzewać się w kręgu biletowym. Ale pytanie brzmi: dlaczego miernik wygląda mniej celowo, a ton? Teraz, gdy mówimy o pracy domowej polegającej na stosowaniu wklęsłych kształtów na zegarkach, musimy dostosować się do popularnych blogerów modowych z sieci „叱咤”. Jeśli chcesz uzyskać wysoki poziom i niekonwencjonalność, dlaczego nie przyjść do blogerów, aby ukraść kilka sztuczek tutaj.

Blogerka modowa Natalie Suarez nosi niedrogi zegarek Cluse

Pozycja uniesiona do tyłu nieznacznie odsłania zegarek w naturalny sposób

Zegarek autokarowy z delikatnymi kwiatami

Wypróbowałem zegarek z ręką przy drinku, wypróbowałem i przetestowałem

Natalie Suarez

Ruchy kołnierzy są również bardzo ostrożne

   Chociaż z Nowego Jorku Natalie Suarez, blogerka modowa, jest tak naprawdę hybrydą Chin i Hiszpanii. Uwielbia rocka i boho, a każde zdjęcie ukazuje rodzaj romantycznego i niesfornego prymitywnego piękna. Nawet pozycja zegarka słonecznego ma więc pewnego rodzaju swobodę. Tanie zegarki Cluse, modny trener lub klasyczny gepard Cartier są w jej zasięgu. Dopóki dopasujesz tę towarzyszącą Pozę, od razu poczujesz się naturalnie i atrakcyjnie.

Blogerka modowa z Singapuru Yoyo Cao

Bloger Dai Tiffany East West Watch

Zbliżenie pod ustami kompozycja jest bardzo piękna

Czerwona koronkowa sukienka z autoportretem i pięknym czerwonym zegarkiem w Paryżu

Montblanc HERITAGE SPIRIT autorstwa Yoyo Cao

   Blogerka mody w Singapurze, Yoyo Cao, ma podwójną tożsamość ambasadora wydania L’Officiel Magazine w Singapurze i projektanta marki odzieży damskiej z wystawy. Jej styl ubierania jest zarówno kobiecy, jak i solidny, a także bardzo artystycznie robi prywatne zdjęcia. Z pozycji poniżej ust, powiększ akcesoria na górnej części ciała. Kombinacja szalików, naszyjników, pierścionków, zegarków … każde akcesorium wygląda wykwintnie i stylowo. Nieumyślnie może wywołać chęć ludzi do podążania za nauką.

Blogerka modowa Alice Zielasko

Wykorzystanie efektu światła i cienia światła i cienia do pokrycia zegarka naturalnym „filtrem”

Pełne zbliżenia rąk sprawdzają umiejętności zegarka

Blogerzy noszą Rosefield, nową holenderską markę zegarków

   Alice Zielasko jest blogerem modowym z Londynu, a ponadto fotografką mody. Ponieważ jest fotografem pracującym w niepełnym wymiarze godzin, jej „samodoskonalenie” nigdy nie będzie niskie. Alice świetnie radzi sobie z nakładaniem światła i cienia na zdjęcia, w przeciwieństwie do światła i ciemności metaliczny zegarek ma błyszczący i elegancki połysk. Jeśli weźmiesz inną książkę pełną sztuki, zbliżenie nadgarstka będzie jeszcze bardziej artystyczne.

Holenderska blogerka modowa Linda Tol

Blogerka Linda Tol lubi nosić zegarek Hamilton

Słodki i swobodny kształt, ozdobiony ozdobami zegarka

Holenderska blogerka modowa Linda Tol

   Linda Tol, holenderska blogerka modowa, którą łatwo zapamiętać ze względu na jasne blond włosy, chętniej odrabia lekcje z ogólnego stylu niż pojedynczy pokaz nadgarstka. Ubrania są pełne stylu, a następnie są ozdobione unikalnymi zegarkami, które nie zostaną zakopane przez ubrania. Uwalniane są zarówno sygnały strukturalne, jak i gustowne, co jest również dobrym sposobem na wklęsły kształt.

Duńska blogerka modowa Marie Myrhoj Jensen

Zabawne i zabawne pozy, zegarek staje się bardzo słodki

Duńska blogerka modowa Marie Myrhoj Jensen

Marie Myrhoj Jensen nosi zegarek Cluse

   Jeśli wolisz bardziej kolorowe zdjęcia, możesz również pominąć blogerów powyżej i przyjechać do duńskiej Marie Myrhoj Jensen, aby poczuć to tutaj. Żywe i jasne odcienie sprawiają, że zdjęcia Marie wyglądają bardzo zaraźliwie. Lubi ten styl, zwykle wybiera prosty zegarek w kolorze białym lub nagim, aby zmniejszyć wpływ spowodowany nadmiernym kolizją kolorów.

   Czy codzienne zegarki blogerów modowych są bardzo przyjemne? Następnym razem, gdy pokażę zegarek, będę mógł użyć sztuczek wyuczonych przez kradzież lekcji.