Falling Stars Of The World Jaquet Droz Biżuteria Damski Zegarek

Gdy gwiazdy spadną na ziemię, zegarki jubilerskie Jacquesa Droya zawsze będą świecić. Następnie podziwiamy dwa najbardziej prestiżowe zegarki jubilerskie Jacquesa de Rodrigueza: The Heure Céleste i Petite Heure Minute.
   Jak pokazać niezwykłe piękno gwiaździstego nocnego nieba to wyzwanie, przed którym stoi The Heure Céleste. Ta seria zegarków zaprojektowana i zaprojektowana przez Jaquet Droz, ozdobiona błyszczącymi diamentami, doskonale pokazuje gwiaździste niebo pełne marzeń. Te bogate elementy sprytnie układane są na zegarku, jak rama. Zatrzymaj chwile w ponadczasowej fotografii.
 Heure Céleste
  Spójrz w niebo i poczuj takie rozległe i gwiaździste niebo. Kolekcja Heure Céleste obejmuje najwyższe marzenie, które jest nieskończone. Cała galaktyka jest pomalowana białym złotem na czystym płótnie z białej masy perłowej, a gwiazdy to diamenty. Heure Céleste obala podstawowe zasady zegarmistrzostwa, przełamuje ograniczenia rysunku i odzwierciedla ten cud poprzez innowacyjne ramki i szafirowe kryształy. To trójwymiarowe marzenie skoncentrowane jest w obudowie 41 mm.
  Zegarek Heure Céleste emanuje radością i błyszczy, co jest tak przyciągające wzrok. Koperta z białego złota jest osadzona na cennym inkrustowanym kamieniu. Pomysłowe użycie pięknych diamentów pokazuje także wspaniały styl zegarka … Tarcza wykonana z masy perłowej ma błyszczący kolor, który sprawia, że ​​ekscentryczna mała tarcza na godzinie 12.

  Heure Céleste J005024533
  Biała tarcza z masy perłowej
  Koperta z białego złota 18K i kulista
  Inkrustowane 272 diamentami i 308 diamentami
  Zestaw klamer z 24 diamentami
  Całkowita waga diamentu 2,9 karata
  Samozwijający się ruch
  68-godzinna rezerwa chodu
  Średnica 41 mm
Zegarek Petite Heure Minute
  Delikatna masa perłowa, lśniące błyszczące diamenty – Jaquet Droz świętuje swoje szanowane ręczne wykonanie, interpretuje klasyczne modele w nowatorskich formach i kontynuuje ponadczasowe piękno. Jacques D’Oro zawsze angażował się w łączenie tradycyjnej technologii z innowacyjnymi pomysłami i tym razem oczywiście nie jest wyjątkiem. Marka wybiera obudowę o średnicy 35 mm, aby stworzyć delikatny i elegancki damski zegarek, który jest zdecydowany odziedziczyć wykwintne kunszt zegarmistrzowski.
  Jacques Dro specjalnie wyposażył serię Petite Heure Minute w nową skrzynkę z samozwijającym się mechanizmem mechanicznym 2653, dzięki czemu kobiety mogą łatwo uchwycić ulotne chwile, pozostawiając serię szczęśliwych wspomnień, pełną szczerości. Wyrafinowane techniki mechaniczne uzupełniają kobiecą elegancję uroczej komnaty.
  Unikalna technologia wybierania Jacques DeRobe jest zwieńczeniem technologii manualnej i estetycznego wykonania. Przynieś zegarek z masy perłowej Petite Heure Minute. Jego tarcza z masy perłowej jest jasna i jasna, przenosi Cię do galaktyki. Układ jest symetryczny i jednolity. Piękno przypomina klasyczną architekturę, a dotyk jest delikatny jak cenny materiał. Po kilku badaniach i opracowaniach marka w końcu znalazła materiał na pasek, który idealnie pasował do koloru i połysku, tworząc nieskazitelny zegarek na rękę.
  Zegarek z powodzeniem kwestionuje wymagania technologii i estetyki, pokazując najwyższy kunszt Jacquesa Delo

  Petite Heure Minute 35MM J005004570
  Biała płyta z masy perłowej w paski sunray
  18-karatowe białe złoto
  Zestaw etui z 232 diamentami
  Biały jedwabny pasek z brylantami
  Samozwijający się ruch
  68-godzinna rezerwa chodu
  Średnica 35 mm

Jacques Dro The Heure Céleste
Heure Minute Series: The Eternal Beauty
 20120924 / 12403.html