Eleganckie I Jasne Degustacja Piaget Extremely Lady G0a43207

W świecie Piaget wszystko może być źródłem inspiracji. Przekształcanie naturalnych elementów w błyszczące i rzadkie projekty jest od dawna cechą Piaget, a także siłą napędową, która przyciąga wielu modowych ludzi do tworzenia Stowarzyszenia Piaget. Na SIHH 2018 w Genewie Piaget zaprezentował zegarek Extremely Lady G0A43207 z nowym paskiem słojowym.
Obejrzyj prawdziwy strzał:

Zobacz szczegóły prawdziwego ujęcia:

   Obudowa wykonana jest z białego złota 18K o niekonwencjonalnym owalnym kształcie. Ramka jest ozdobiona 24 diamentami o szlifie brylantowym i waży około 1,46 karata.

   Lodowoniebieska opalowa tarcza jest eteryczna i przejrzysta, jak sen, doskonale pokazuje swobodę eksploracji kształtu, tekstury i koloru przez Piaget, a także symbolizuje niekończące się dążenie do piękna marki.

   Wyposażony w mechanizm kwarcowy Piaget 56P, z centralnym wyświetlaczem z podziałem czasu, dokładny i niezawodny.

   Struktura drewna na 18-karatowym złotym pasku jest równie delikatna jak kora, pochodzi z bujnego lasu otaczającego małą wioskę Xianzipo, to magia reakcji Piageta na czasy, a także charakterystyczny od dawna charakterystyczny design całej serii.

   Piaget wykonał najcenniejszy metal w delikatny pasek z tkaniny i twórczo rzeźbił żywą drewnianą teksturę na rzadkiej platynowej powierzchni. Dzięki tak skomplikowanym procesom produkcyjnym starożytne i rzadkie złote wyroby rzemieślnicze są przekazywane z pokolenia na pokolenie w warsztacie Piageta.
Aby uzyskać więcej informacji na temat najnowszych salonów zegarmistrzowskich w Genewie w 2018 r., Skorzystaj z funkcji obserwacyjnej na żywo: