Earl Emperador Kuzyn Zegarek Regulator

Koperta i wskazówki w kolorze różowego złota, niebieska tarcza, z mechanizmem ręcznego nawijania Piaget 8 3 5 P, rezerwa mocy 65 godzin. Charakterystyczny design łączy standardową strukturę dłoni ze wskazówką sekundową, która jest kolejnym modelem estetycznym
    Gdy pierwszy raz zobaczyłem zegarek wsteczny, ciężko było nie dać się zwieść jego indywidualnej operacji i nie byłem wyjątkiem. Nie wiem, gdzie jest święty Frank Muller. Zauważyłem tylko, że sektor znajduje się na godzinie 12 i godzinie 6 na prostokątnej tarczy zegarka. Ręka cofająca się o godzinie 12 przeskakuje od 0 do 30 sekund i natychmiast skacze. Wracając do 0 sekund, wskazówka na godzinie 6 zmienia się z 30 na 60 sekund, przeskakuje z powrotem na 30 sekund, a następnie zwraca się do wskazówki na godzinie 12 … Pożyczając słowo często używane dziś przez młodych ludzi, stary człowiek Te dwa błyskawiczne wskaźniki wzrosły. Podczas lamentowania nad mistrzowskimi umiejętnościami zegarmistrza, z mojej pamięci rozbłysło imię: jest to słynna tragiczna postać Syzyf w starożytnej mitologii greckiej.
    Funkcja wsteczna zegarka, znana również jako oddzwanianie lub powrót, jest przeznaczona do retrogradacji w języku angielskim. Mówiąc wprost, działa wstecz. Funkcja cofania ma bardzo długą historię. Według zapisów mistrz Breguet stworzył pierwszy zegarek kieszonkowy ze wskaźnikiem kalendarza wstecznego, który był precedensem dla „czasu cofania”. W porównaniu z tourbillonem, równaniem czasu i urządzeniami do zawieszania spadochronów wynalezionymi jednocześnie przez mistrza Bregueta, skoki do tyłu są jedynymi, które nie są praktyczne, ale są bardzo interesujące. Ponieważ czasu nie można cofnąć – tak jak nigdy nie możemy powrócić do dzieciństwa, które było ciekaw wszystkiego. Urok wskaźnika wstecznego nie jest skierowany do przodu, ale w momencie skoku do tyłu – kiedy wskaźnik osiąga koniec, wydaje się, że zgubił się, wstrzymujesz oddech i gapisz się, oczekując czasu, aby wrócić do źródła w następnej sekundzie. Bałem się, że w mgnieniu oka przegapiłem magiczny moment odwrócenia czasu.
    Chociaż wskaźnik wsteczny wygląda bardzo magicznie, nie jest trudny do wdrożenia w porównaniu ze złożonymi urządzeniami, takimi jak trzy pytania, wieczny kalendarz i podwójne śledzenie. Jego głównym składnikiem jest nieregularnie ukształtowany sprzęt i sprężyna. Pod pewnym kątem wskaźnik szybko przeskoczy na drugą stronę pod działaniem sprężyny.
    Po ciągłym rozwoju i ulepszaniu kilku pokoleń zegarmistrzów, magiczne wskazówki wsteczne były w stanie pokazywać godziny, minuty i sekundy, a także kalendarz, tydzień, miesiąc i rok, a także metody i techniki. Na przykład marki takie jak Roger Dubuis i Frank Muller są dobre w dzieleniu kalendarzy, godzin lub sekund na dwie części i wyświetlaniu ich za pomocą wskazówek wstecznych; wskazówki wsteczne nowego zegarka R020 Pierre Kunz biegną po linii prostej, a nie po łuku; wynalazek Wiele podwójnych wstecznych zegarków Tempus Vivendi wyprodukowanych przez niezależnego zegarmistrza Thomasa Preschera, pierwsze dwu- i trzyosiowe latające zegarki tourbillon, nie ma w ogóle rąk, ale zamiast tego używa katany lub smoka, feniksa i pazurów orła. Wyrzeźbiony wzór wskazuje czas; nowe dzieło Van Cleefa i Arpelsa „Pont des Amoureux” (most, pustynia, miłość) również nie ma wskaźnika, a godziny i minuty są wskazywane przez kilka spotkań na czele mostu; Połączenie funkcji skoku i układu tarczy standardowych wskazówek … genialne pomysły i kunszt wykonania odzwierciedlone w tych pracach sprawiają, że trzeba podziwiać różnorodność współczesnej sztuki zegarków. Niektórym zegarmistrzom zależy na połączeniu wielu funkcji cofania na tym samym pokrętle, aby stworzyć oszałamiający efekt wizualny, dzięki czemu zegarek naprawdę odzwierciedla wartość „gry”.
    Noszenie zegarka wstecznego może przynieść wiele radości, ale zawsze trudno było stać się głównym nurtem. Powodem jest prawdopodobnie to, że funkcja i wygląd wstecznego zegarka nie wystarczy, aby stać się popularnym miłośnikiem zegarków takich jak zegarki wojskowe lub chronografy; po drugie, ponieważ jego status nie jest wystarczająco wysoki, aby ludzie mogli „ścigać” „Przejdź do punktu„ podziwu ”i porównaj zegarek Tourbillon, który wciąż znajduje się na„ hossy ”, zrozumiesz znaczenie, które chcę wyrazić; trzeci to dlatego, że zegarki retrograde skupiają się na zabawie i ekspresji artystycznej, każda Zegarek wsteczny jest wyjątkowy, a niektóre duże marki nie chcą łatwo zmienić swojego oryginalnego stylu.