Docenienie Luksusowego, Pustego Zegarka Oglądaj Ociekający Pokaz Sztuki Rzeźbiarskiej

Bvlgari w tym roku sklasyfikowała również dwie marki Daniel Roth i GÉRALD Genta, które zostały nabyte pod nazwą grupy, do dwóch głównych serii zegarków Bulgari. Ta decyzja nie tylko wzbogaciła zegarki Bulgari Linia produktów ułatwia także konsumentom, którzy lubią te dwie niezależne marki zegarmistrzowskie, kupowanie zegarków w sklepach Bvlgari.
Szkieletowy zegarek tourbillon Tourbillon Lumière z serii Daniel Roth jest bardzo wyraźny w temacie „drążenia” i części ruchowych, które zostały usprawnione, aby uczynić go bardziej przejrzystym. Ten zegarek Kun łączy w sobie kilka różnych elementów wysokiej klasy technologii zegarmistrzowskiej, minimalizmu, maksymalnej przejrzystości i elegancji. Główna szyna, mostek i mechanizm zapadkowy są wyjątkowo wydrążone, a każda drobna część jest starannie ręcznie walcowana i doskonale rzeźbiona. Wąska satynowa ramka wewnętrzna jest ozdobiona polerowanymi diamentami okrągłymi wykończeniami, które służą jako skala godzinowa i minutowa, doskonale zintegrowane z całym procesem szkieletowania.
Szkieletowy tourbillon Tourbillon Lumière z serii Daniel Roth został usprawniony, dzięki czemu nie można już zmniejszyć części ruchowych, aby zegarek był bardzo przejrzysty
Mechanizm Calibre DR 780 jest również wyposażony w urządzenie tourbillon, które jest umieszczone w 44-mm podwójnej owalnej kopercie w kolorze różowego złota o grubości 18 K. Pozłacane brązowe części są umieszczone w podwójnej owalnej kopercie w kolorze różowego złota ze złotymi żółtymi zębatkami i kolorami. Jest również bardzo elegancki. Zgodnie z założeniem zapewnienia trwałości i siły napędowej, ruch ucieleśnia sztukę doskonałej harmonii i koordynacji. Ręcznie rzeźbione i wykwintne wzory na opływowych częściach ruchowych nie są skomplikowane i nieco nowoczesne. Grubość głównej szyny wynosi tylko 3,48 mm, a tył obudowy ma również wyświetlacz energii kinetycznej.
Puste tourbillon jest bardzo powszechne, ale ta Omega jest wyjątkowa, ponieważ umieszcza tourbillon na środku tarczy. Ta forma jest bardzo rzadka, ponieważ wymaga wyjątkowo wysokiej jakości wykonania. Omega jest jedynym zegarmistrzem, który stworzył centralny tourbillon, ale nie po raz pierwszy wprowadzono na rynek szkieletowy zegarek tourbillon. W tym roku wprowadzono na rynek współosiowy zegarek limitowanej edycji tourbillon.
Omega nie po raz pierwszy wypuściła szkieletowy szkielet tourbillon. W tym roku jest to platynowy zegarek z limitowanej edycji.
W ruchu tourbillon wszystkie główne elementy określające dokładność zegarka są montowane w obrotowej ramie. Ponieważ wskazówki centralnego tourbillona nie mogą być umieszczone na środkowej osi w konwencjonalny sposób, wskazówki tego zegarka są wytrawione na szafirowej płycie waflowej i napędzane przez przekładnię na zewnętrznej krawędzi tarczy. Tytanowa rama tourbillon wykonuje pełny obrót co 60 sekund. To niesamowity efekt. Ręce wyglądają, jakby swobodnie unosiły się podczas ruchu. Mosty i maszyny są ręcznie polerowane.
Stwórz szkieletowy zegarek tourbillon. Zegarmistrz Omega najpierw usuwa wszystkie niepotrzebne części z płyty podstawy i mostu, a następnie przecina krawędzie na skosy. Każdy zegarek jest ręcznie robiony przez głównego zegarmistrza z warsztatu Omega Tourbillon w Billa, a zegarmistrzowi zajmie to 540 godzin. Ten zegarek jest absolutnie ograniczony, wyprodukowano tylko 18.
Panerai została założona w 1860 roku, najwcześniejsza produkcja precyzyjnych instrumentów i zegarków dla włoskiej Royal Navy. Włoski styl projektowania i szwajcarska wiedza sprawiają, że każdy zegarek ma charakterystyczny styl i doskonałą jakość. W tym roku Panerai wprowadził na rynek specjalną edycję zegarka Radiomir Radiomir Tourbillon GMT Ceramica.
Zegarki Panerai są proste i szorstkie, Radiomir Tourbillon GMT Ceramica to rzadka tarcza szkieletu
Zegarki Panerai są zwykle proste i szorstkie. Wprowadzona w tym roku na rynek Radiomir Tourbillon GMT Ceramica to rzadka pusta tarcza. Jednak grube linie paneryjskiej atmosfery są nadal kontynuowane, a nawet wydrążone, ucieleśniają industrialny styl włoskiej marynarki wojennej. W dużym przypadku 48 mm można rozpoznać wewnętrzną strukturę ruchu. Z małymi piwnymi świecącymi arabskimi znacznikami godzin, małą tarczą sekundową pokazującą tourbillon i wskazania dnia i nocy oraz drugim miejscem. Te tablice wskaźnikowe są oddzielone od wewnętrznej struktury sklejką w kształcie siatki.
Obudowa wykonana jest z ceramiki cyrkonowej, która jest wyjątkowo twarda i bardzo odporna na korozję. Aby wykonać obudowę zegarka, najpierw składa się szablon jednoczęściowy, a następnie jest przetwarzany w wielu procesach, a na koniec drobno wypolerowany na obudowę w kształcie poduszki. Tył obudowy to pierścień wykonany z tytanu, inkrustowany szkłem szafirowym, dzięki któremu można podziwiać wyjątkowy ruch wewnątrz obudowy. Mechanizm ten to ręcznie nakręcany mechanizm P.2005 / S firmy Panerai z opatentowanym odczepianym uchwytem Panerai i specjalną czarną twardą powłoką. Zegarek ten jest ograniczony do 30.