Czas Mija, Płatki Śniegu Lecą, Zalecane Zegarki Szwajcarskie Piękno Zimowe Zegarki

Lata i pory roku przychodzą i odchodzą każdego roku, lata mijają, księżyc leci, a tempo czasu powoli zmienia się w zimę. Na ścieżce zimowej posłuchaj dźwięku padającego pierwszego płatka śniegu i doceń ciszę Yunshui Zen, a Ren Guangyin wykonuje ruchy odwrotne między nadgarstkami. Białe płatki śniegu spadają, promień słońca zimą emituje słabą aureolę między niebem a ziemią, złote światło rozprzestrzenia się na białe płatki śniegu, a złote płatki śniegu tańczą na niebie. W tym spokojnym sezonie wszystko Swiss Mido wybrało nową serię BELLUNA Bruna II i serię DONNA Donna dwa zegarki, abyś mógł ozdobić ekskluzywny olśniewający kolor, z delikatnymi skarbami na nadgarstku, przynieść Nadeszło poruszenie.
Mido nowy męski zegarek z serii BELLUNA Bruna II w pełni automatyczny mechanizm „podział czasowy częściowy”
   Kryształowe płatki śniegu rzuciły się w stronę twarzy, takie jak magnolia kwitnąca na gałęziach, na przykład biały porcelanowy lakier oddający warstwy okapów, piękno natury utrudnia przyciśnięcie klatki piersiowej. Mido wybiera nowy męski zegarek BELLUNA z serii Bruna II, w pełni automatyczny mechanizm mechaniczny „Time Division Partial Core”, który przekazuje poczucie nadmiaru tłuszczu z nadgarstka, zapewniając mężczyznom solidną i niezawodną zimę Doświadczenie

Mido nowy męski zegarek BELLUNA Bruna II w pełni automatyczny mechanizm „podział czasowy częściowy rdzeń” M024.444.16.031.00
   Zainspirowany elementami amfiteatru w Royal Albert Hall, Londyn, Wielka Brytania, nowy w pełni automatyczny mechanizm mechaniczny męski zegarek BELLUNA Bruna II z serii Mido „Time Division Partial Core” w pełni wykorzystuje swój okrągły i pełny kształt. Koperta ze stali nierdzewnej 316L o średnicy 40 mm mieni się elegancką elegancją. Biała tarcza jest nieskazitelna, jak czyste niebo na białym śniegu, a czarna skóra cielęca i pasek w krokodylowy wzór przedstawiają dyskretny luksus mężczyzn. Pozycja na godzinie 10 to gruby pasek ciemno szare tło ze srebrną tarczą wskazówki skali minutowej minut, pozycja 4 godzina to cienki pasek na ciemnoszarym tle ze srebrną tarczą skali drugiej wskazówki, data ze srebrną tarczą daty Okno znajduje się pośrodku dwóch tarcz. Obie tarcze są ułożone jedna na drugiej. Unikalna i intrygująca konstrukcja pozwala użytkownikowi łatwo złapać wzrok w żmudnej zimie za pomocą nadgarstka. Tarcze godzin, minut i stoperów znajdują się pośrodku całej tarczy, podobnie jak wolno obracające się koło ery i podobnie jak zazębiające się mechaniczne koła zębate, pod połączeniem okna daty, jest jak postrzępiony męski męstwo i śmiałość, Zima pozwala noszącemu przejąć pełną kontrolę nad nadgarstkiem, jedną minutę i sekundę.
Zegarek damski Mido DONNA z długim magazynowaniem energii kinetycznej
   Zima jest owinięta zasłoną powagi, gdyby nie ten promień słońca padający, cała zima byłaby spowita ciszą. Seria damskich zegarków Mido DONNA w pełni automatyczny mechanizm mechaniczny z długim magazynowaniem energii kinetycznej, o prostym i klasycznym kształcie i ciepłym różowym złocie przypominającym słońce dla kobiet, aby stworzyć wyjątkowe towarzystwo, wolne od kurzu, delikatne jak jadeit, upływ czasu jest Otoczony złotym aureolą jest tak ciepły i harmonijny jak kąpiel w zimowym słońcu i komponuje najpiękniejsze krajobrazy zimą.

Zegarek damski Mido z serii DONNA automatyczny mechanizm mechaniczny z długim magazynowaniem energii kinetycznej M022.207.66.116.12
   Rennes Opera House, zbudowana w poważnym klasycznym stylu z XVIII wieku, to klasyk w historii architektury: projektant porzucił skomplikowaną i wspaniałą dekorację, która panowała w tym czasie i zinterpretował piękno prostym, ale klasycznym stylem starożytnym. Projektanci Mido potraktowali to jako źródło inspiracji, wprowadzili esencję tego projektu do nadgarstka i starannie stworzyli damski zegarek DONNA. Dziedziczy delikatną i gładką sylwetkę Opery Rennes, niczym ciepły prąd w zimie Ling Dong, jak delikatna dłoń, delikatnie wygładzająca niespokojne serce. Koperta z różowego złota i 28 diamentów uzupełniają się, a zaokrąglony kontur i słoneczna złota skala sprawiają, że użytkownik oślepia nadgarstek podczas nudnej zimy, emanując elegancją w prostocie. Różowe złote rączki o szlifie diamentowym i wyraźne tarcze z masy perłowej ozdabiają fascynującą aureolę zachodzącego słońca zimą i dodają odrobiny jasnego koloru, niczym olśniewające gwiazdy na białym śniegu. Niepowtarzalny design środkowych występów i gładkie linie uzupełniają się nawzajem, demonstrując kobiecy temperament w nudnej zimie, skórzany pasek i tarcza są zintegrowane w jeden, zapewniając zimę noszącemu doskonały komfort.
Informacje techniczne
Mido nowy męski zegarek z serii BELLUNA Bruna II w pełni automatyczny mechanizm „podział czasowy częściowy”

 
Mechanizm: w pełni automatyczny mechanizm mechaniczny ETA2825, średnica 25,6 mm, grubość 6,6 mm. Godziny, minuty, sekundy, wyświetlanie daty.
Obudowa: obudowa ze stali nierdzewnej 316L, średnica 40,0 mm; dwustronne szafirowe lustro z powłoką antyrefleksyjną; przezroczysty tył, wodoodporny do 50 metrów.
Pasek: czarny pasek ze skóry aligatora zwijany.
Wybierz: biała tarcza. Godzina 10 to godzina i minuta, godzina 4 to druga tarcza, okno daty znajduje się między dwoma tarczami i jest wyposażone w srebrny wyświetlacz daty.
Wskaźnik: szlif diamentowy
Zegarek damski Mido DONNA z długim magazynowaniem energii kinetycznej

 
Mechanizm: Calibre 80 w pełni automatyczny mechanizm (na podstawie ETA C07.611), średnica 25,60 mm, grubość 4,74 mm, 25 diamentów. Starannie wykonany ruch jest ozdobiony niebieskimi śrubami, automatyczny oscylujący ciężar dokładnie rzeźbi fale w Genewie i logo MIDO, a godziny, minuty i daty są wyświetlane. Dostosuj dokładność czasu podróży w 3 kierunkach.
Obudowa: polerowana polerowana stal nierdzewna 316L PVD obudowa pozłacana różowym złotem, średnica 33 mm; 3 części, dwustronne lustro szafirowe z powłoką przeciwodblaskową; przezroczysty tył umożliwia obserwowanie grawerowanego ruchu, grawerowany numer seryjny, wodoodporna głębokość 50 M.
Pasek: brązowy pasek ze skóry cielęcej ze zwiniętym wzorem krokodyla i składanym zapięciem ze stali nierdzewnej PVD w kolorze różowego złota, z 20 naturalnymi diamentami na łapach, co daje w sumie 0,118 karata.
Tarcza: Biała tarcza z masy perłowej ozdobiona 8 naturalnymi diamentami, co daje w sumie 0,04 karata. Okno daty znajduje się o godzinie 6.
Ręce: Diamond Bevel Cut