Czas I Obraz Nakładają Się Na Zegarek Nowego Fotografa Fiyty

Znane na całym świecie światowe targi biżuterii i zegarków w Bazylei (BASELWORLD) zostały otwarte, a pracownicy zespołu Report House Special Reporting również zaczęli pracować, przynosząc najnowsze i najnowsze targi biżuterii i zegarków Baselworld Najszybszy i najbardziej wszechstronny zasięg. Podążajmy śladami Domu Zegarków i podziwiajmy nową serię zegarków fotograficznych Fiyty na Międzynarodowych Targach Biżuterii i Zegarków w Bazylei.

Obejrzyj prawdziwy pokaz ujęcia:
 Zegarek jest inspirowany soczewką fotograficzną, cały zegarek jest czarny matowy

Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej

   Ten zegarek z serii fotograficznej Fiyta stanowi źródło fotografii jako źródła inspiracji. Cały zegarek jest czarny matowy, tajemniczy i chłodny, integruje myślenie o życiu i dąży do najbardziej szczerego piękna na świecie z upartym podejściem. Tak długo, jak używasz swojego serca, możesz odkryć szczerość i dotyk swoich marzeń, tak jak ideał fotografa – odkryć najprawdziwsze życie. Wielowarstwowa tarcza, jakby nakładały się na siebie wspomnienia światła i cienia w latach.

Zobacz szczegóły prawdziwego ujęcia:
 Górna część korony w kształcie koła zębatego jest wygrawerowana logo marki Fiyta

Końcówki pasują na nadgarstek
Wielowarstwowa wielowymiarowa pusta tarcza
Tył obudowy ma na celu ujawnienie mechanicznego uroku

   Seria fotografów Fiyty interpretuje inspirację nowym zegarkiem, tak jak każdy rejestrator czasu i przestrzeni, bogaty w doświadczenie, ale zawsze utrzymuje zupełnie nowy stan i porusza się po drodze. Ogólny wygląd tego zegarka jest niski i elegancki. Wielowarstwowa pusta tarcza, koncepcja wywodzi się z nakładania się czasu i obrazu, która odtwarza nowoczesne soczewki optyczne i ma trójwymiarowy sens.

Podsumowanie: Każdy może być fotografem życia, może spacerować i odkrywać cały czas, dać umysłowi wakacje na czas, zabrać aparat i odejść. Sceneria w obiektywie zmienia się w pośpiechu, nie musimy brać udziału w życiu pod obiektywem, nie musimy też oceniać cierpienia i radości życia pod obiektywem, musimy tylko odłożyć się na bok i być eleganckim rejestratorem i postrzegać życie z obiektywu. Na drodze ten zegarek z pewnością będzie dobrym towarzyszem w czasie wolnym.