Bvlgari Bvlgari 2013 Para Świąteczna Oglądaj Wybrane Pary

BVLGARI BVLGARI BVLGARI Zegarki z serii BVLGARI z podwójnym logo wygrawerowanym z przodu ramki rzucają esencję, a dziś zostanie wprowadzona na rynek z wyjątkowym, nowym wyglądem niesamowitym. Z biegiem czasu czasy się zmieniają, zegarki BVLGARI BVLGARI nieustannie dążą do doskonałości, jednocześnie zachowując silne i głębokie przekonanie marki BVLGARI Bulgari, wierne kultowej elegancji BVLGARI, pokazując jej nowoczesny styl ponadczasowej urody. Pan Lu Chuan, słynny chiński reżyser i filmowiec, również bardzo chwalił zegarki z serii BVLGARI BVLGARI: pokazując rosnącą moc w spokoju i odważnie interpretując klasyczną estetykę, jest to nie tylko zegarek na najwyższym poziomie o niezwykłym designie i jakości, ale także Efektowne dzieła sztuki.

Zegarek BVLGARI BVLGARI

Mechaniczny mechanizm BVL191, koperta z 18-karatowego różowego złota, zakręcana korona i zakręcany tył obudowy, średnica 41 mm, wodoodporny do 50 metrów. Zegarek z 18-karatowego różowego złota i stali nierdzewnej z bransoletą ze stali nierdzewnej.

CNY: 95 000

Mechaniczny mechanizm BVL191, obudowa ze stali nierdzewnej, zakręcana korona i przykręcany tył obudowy, średnica 41 mm, wodoodporny do 50 metrów. Zapięcie składane ze stali nierdzewnej.

CNY: 57,000

Zegarek BVLGARI BVLGARI

Mechaniczny mechanizm BVL191, koperta z 18-karatowego różowego złota, zakręcana korona i zakręcany tył obudowy, średnica 41 mm, wodoodporny do 50 metrów. Czarny lub brązowy pasek ze skóry aligatora.

CNY: 152 000

Mechaniczny mechanizm BVL191, obudowa ze stali nierdzewnej, zakręcana korona i przykręcany tył obudowy, średnica 41 mm, wodoodporny do 50 metrów. Czarny lub brązowy pasek ze skóry aligatora.

CNY: 52 000

BVLGARI BVLGARI chronograf

Mechaniczny mechanizm BVL 328, koperta z 18-karatowego różowego złota, zakręcana korona i zakręcany tył obudowy, średnica 41 mm, wodoodporny do 100 metrów. Czarny pasek ze skóry aligatora.

CNY: 174 000

Mechaniczny mechanizm BVL 328, obudowa ze stali nierdzewnej, zakręcana korona i przykręcany tył obudowy, średnica 41 mm, wodoodporny do 100 metrów. Czarny pasek ze skóry aligatora.

CNY: 75 000

Zarejestruj ewolucję w czasie

 W 1977 roku BVLGARI wypuścił zegarek BVLGARI BVLGARI. Ramka tego cyfrowego złotego zegarka jest wygrawerowana z logo „BVLGARI ROMA”, które jest dedykacją BVLGARI Bulgari dla jego najbardziej lojalnych klientów. Po nieoczekiwanym sukcesie firma BVLGARI Bulgari wpadła na wielki pomysł: opracuj ten projekt, aby stworzyć męski zegarek, który doskonale odzwierciedla wartości marki: przestrzegając idei doskonałości, BVLGARI Zainspirowany kulturowymi korzeniami Grecji i Rzymu, pokazuje swoją miłość do doskonałej geometrii i harmonijnych proporcji oraz kontynuuje cenne dziedzictwo klasycznej architektury i kultury.

 Linie obudowy I-wheel są czyste i wyraźne, inspirowane kolumnami starożytnej epoki rzymskiej. Niespotykana duża objętość i bogate detale tworzą najlepsze połączenie formy i treści, bez względu na to, czy doceniasz je z indywidualnych detali, czy z ogólnego projektu, jest to arcydzieło. Po polerowaniu obudowa musi mieć idealny efekt lustra, a złoto należy traktować bardzo ostrożnie, aby uniknąć zbyt ostrych krawędzi.

 Od momentu wprowadzenia seria BVLGARI BVLGAR odniosła niezwykły sukces i zdobyła miejsce w trwałych stylach zegarków. Ten ponadczasowy klasyczny zegarek radzi sobie z ciągle zmieniającymi się wyzwaniami mody, ujawniając autorytet zawarty w jego surowym, mocnym i męskim designie.

 Dziś seria BVLGARI BVLGAR stała się ponadczasowym i nieodzownym klasykiem dla osób poszukujących idealnego połączenia technologii zegarmistrzowskiej i wyrafinowanej estetyki. Ponieważ ewolucja jest częścią ludzkiej natury, zegarki BVLGARI BVLGAR od wielu lat są zawsze wierne swojej ponadczasowej elegancji, mają najnowocześniejsze funkcje techniczne i podlegają ciągłej transformacji.