Bovet Amadeo Fleurier 39 Joaillerie

Od początku Hongmenga, perła stała się przedmiotem poszukiwania najlepszej biżuterii ze wspaniałym kolorem i eleganckim temperamentem. Zawsze emanuje nieodpartą czarującą atmosferą. Oczywiście, Edward Powell, założyciel Powell, doskonale o tym wie. W wielu jego arcydziełach czasomierza jako ozdoby wykorzystano wspaniałe perły i rzadkie klejnoty.

 Tym razem Bovet Bovet w nowoczesny sposób zinterpretował nieśmiertelny urok szlachetnych materiałów. Statyw Bovet (AMADEO) Fleurier 39 Joaillerie to coś więcej niż zwykły zegarek, który stanie się wytworną biżuterią zdobioną na nadgarstku każdego użytkownika, nadającą osobowość i niepowtarzalny urok kobietom Został ujawniony, i oczywiście dzięki niezrównanej wszechstronności.
 Tarcza z masy perłowej emanuje olśniewającą chwałą i ozdobiona jest różą wykonaną z 94 diamentów. Jest podobny do miniaturowego projektu rysunkowego przyjętego przez serię Mille Fleurs. Seria Mille Fleurs została wydana w 2011 roku i otrzymała doskonałą odpowiedź.
 Wyposażony w system konwersji AMADEO ten zegarek można przełączać bezpośrednio na zegarku, małym zegarze stołowym lub zegarku wisiorek bez żadnych narzędzi.
 Zegarek wielofunkcyjny (AMADEO). Fleurier 39 Joaillerie może być noszony jako zegarek odpowiednio do okazji, a użytkownik może wybrać swoje ulubione materiały i kolory. W nocy bransoletka z 80 perełkami Akoya i 24 złotymi kulkami (po 22 diamenty) będzie świecić na nadgarstku właściciela zegarka, dodając elegancji. Dostępna jest również inna bransoletka z perłami Akoya i diamentowymi zdobieniami.
 Wielozadaniowy zegarek (AMADEO.) Z funkcjami czasomierza i biżuterii Fleurier 39 Joaillerie jest również dostępna w kolorze czerwonego złota i białej perły. Dzięki niej możesz tworzyć dowolne kształty i zostać „Królową Tysiąca Twarzy”. .
Multimetr (AMADEO.) Fleurier 39 Joaillerie
Specyfikacje techniczne
Sprawa
Zegar funkcyjny, minuta
Rodzaj obudowy: funkcja wielofunkcyjna (AMADEO.)
Średnica 39 mm
Ozdoba Ramka, pierścień i zaczepy z 227 diamentami, około 1,71 karata
Materiał: 18-karatowe białe złoto lub czerwone złoto
Pasek Pure Black Dingbu z diamentową klamrą z 18-karatowego białego złota
 80 pereł Akoya (średnica 5,00 mm) z 24 kulkami z 18-karatowego białego złota (22 diamenty na kulę) i potrójnym zapięciem z 18-karatowego białego złota
Bransoletka 140 pereł Akoya (średnica 5,00 mm) z 24 kulkami z 18-karatowego białego złota (każdy zestaw z 44 diamentami)
Tarcza z masy perłowej z 94 ozdobnymi różami z diamentami, 12 diamentów z wskazówką godzinową
Ruch
Model automatyczny 11BA13
Średnica 11,1 / 2 ’’
Częstotliwość: 28 800 huśtawek na godzinę
Rezerwa chodu 72 godziny / 3 dni
Wahadło 22-karatowe złoto z wytłoczonym wzorem