Aimi Long Kwitnie Idealnie Jak Pachnący Zapach Magnolii

„Kiedy patrzę w twoje oczy, widzę doskonałość. Mówi się, że kobiety są trudne, łatwo jest je oznakować i same się zatracą; czas da ci wszystkie odpowiedzi.” Nie tak dawno temu dramat oka Aktor Liang Chaowei swoimi głębokimi i melancholijnymi oczami przemawiał do kobiet w całym kraju za pomocą magnetycznego głosu przez trzy minuty. Czy uderza Cię pogoń za doskonałym życiem?
   Męski bóg rozmawiał oczami i powiedział dobroć i miękkość w głębi kobiecego życia, która nieustannie zbiera piękno i pewność siebie, czyniąc życie wspaniałym, niczym magnolia, o pachnącym zapachu, krystalicznie czystym i jasnym. Najbardziej idealnego momentu dla kobiety nie jest w przeszłości ani w przyszłości, tylko na jej oczach.

   Magnolia kwitnie, jakby była doskonałą interpretacją kobiecego piękna, czystej bieli i czystej, szczerej i eleganckiej. Dzięki subtelnej nowoczesności szwajcarska marka zegarmistrzowska Amy Long połączyła kwiaty magnolii z najczystszymi tradycyjnymi elementami marki, aby stworzyć ten ekskluzywny damski zegarek: kwiaty z serii magnolii Jingya. Piękna okrągła obudowa, wyjątkowe opływowe skrzydła i precyzyjnie wykonana tarcza sprawiają, że ten zegarek jest najbardziej wykwintnym kwiatem. Ten nowy produkt jest wierny tradycyjnemu kodowi, pozostawiając poetycką przestrzeń.

   Unikalny nowy kształt skorupy zmienia w przeszłości zewnętrzne występy, jak orzeł rozkładający skrzydła w przeszłości, i interpretuje „profil skrzydła czasu” z nowej perspektywy. Dwuskrzydłowe występy, które lekko zbiegają się do wewnątrz, jak para złożonych ramion, obejmują całą obudowę. Patrząc na to, jak pąki magnolii z pąkami, można dostrzec wyjątkowe piękno. Rozmiar 30 mm jest cienki i elegancki. Wykonanie tarczy jest również niezwykle delikatne: delikatne fale wody wypełniają całą tarczę, co oznacza DNA Emilion i tworzy pionowy pas światła i cienia. Dwanaście małych, delikatnych okrągłych gwoździ z rozszczepionego kwiatu jest rozproszonych na aksamitnej miękkiej niebieskiej tarczy i podobnie jak gwiazdy, wspaniały kwiat magnolii jest powiększony; kwiat magnolii jest drobno rzeźbiony z naturalnej malinowiec, a trójwymiarowa gałąź magnolii Dobrze, ale energicznie, odsłaniając głębokie umiejętności tradycyjnego chińskiego malowania tuszem.

   Może nie jest łatwo trzymać się idealnej drogi, ale jak powiedział męski bóg: „Tak długo, jak pamiętasz ode mnie, tak długo, jak się śmiejesz, to mała dziewczynka nie jest przekonana”. Ciesz się chwilą, dopóki jesteś szczęśliwy, jesteś idealnym życiem. .